Конференція «Відновлення кредитування в Україні: передумови та нові тренди»

Конференція «Відновлення кредитування в Україні: передумови та нові тренди»

У середу, 24 травня, за ініціативи Незалежної асоціації банків України (НАБУ) відбудеться конференція «Відновлення кредитування в Україні: передумови та нові тренди» за участі топ-менеджерів українських банків, представники органів влади, авторитетні міжнародні та вітчизняні експерти

Під час конференції обговорюватимуться існуючі фактори, що стримують відновлення кредитування в Україні та, які законодавчі чи регуляторні ініціативи матимуть позитивний вплив на перезавантаження ринку кредитних послуг. Першочергові кроки для створення сприятливого клімату для внутрішніх та закордонних інвесторів, що дозволить  відновити повномасштабне кредитування бізнесу і населення, адже вихід з кризи неможливий без росту капіталовкладень в реальний сектор економіки. Причини тінізації бізнесу, як змінився портрет позичальника і вимоги до нього. А також розглянемо основні тренди ринку кредитування на прикладі успішних кейсів та обговоримо перспективи розвитку банківського сектору на поточний рік.

Місце проведення: готель Hilton, конференц-зала Dallas-2, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 30, 2 пов.

Форма реєстрації для учасників за посиланням. Реєстрація обов’язкова.

Форма реєстрації для ЗМІ за посиланням. Акредитація обов’язкова.  

Інформаційні партнери: інформаційне агентство "Фінансовий клуб"портал Delo.ua, інтернет-видання "Банкрутство&Ліквідація", інформаційне агентство Mmedia.

Детальна програма конференції за посиланням

Присоединяйтесь