Альфа-Банк змінив прописку на «Торонто»

Альфа-Банк змінив прописку на «Торонто»

Альфа-Банк Україна змінив юридичну адресу.

 

З 3 квітня нова юридична адреса АТ «Альфа-Банк»: Україна, 03150, м. Київ, ул. Велика Васильківська, 100.

За цією адресою знаходиться бізнес-центр «Торонто-Київ», частиною якого Альфа-Банк Україна володіє з початку 2018 року.

Переїзд співробітників центрального офісу Альфа-Банку Україна розпочався у січні та триватиме до кінця весни 2019 року. Тут розміститься більш ніж 1500 співробітників об'єднаної команди Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку, які входять до міжнародної банківської групі ABH Holdings S.A. та перебувають у процесі інтеграції. Після переїзду банк буде займати в приміщенні БЦ «Торонто-Київ» площу близько 20 тис. кв.м. До переїзду до БЦ «Торонто-Київ» співробітники головних офісів двох банків розміщувалися у десяти офісах у різних районах Києва. Разом з переїздом та зміною юридичної адреси Альфа-Банк Україна і Укрсоцбанк продають старі офіси.

«У зв'язку з переїздом ми продали наш офіс на Десятинній, офіс Укрсоцбанку на вул. Ковпака, а зараз завершуємо угоду з продажу офісу Укрсоцбанку по вул. Ділова», - повідомила раніше агентству «Інтерфакс-Україна» віце-президент Альфа-Банку Україна Ірина Скороходова.

Укрсоцбанк також змінив юридичну адресу та розміститься за адресою: Україна, 03150, м. Київ, ул. Велика Васильківська, 100.

Рішення про зміну юридичних адрес були прийняті 4 лютого 2019 року на загальних зборах акціонерів АТ «Альфа-Банк» та АТ «Укрсоцбанк». Реєстрацію відповідних змін до статутів банків проведено 2 квітня 2019 року.