Ліквідовано конвертаційний центр в Києві

Новости: Ліквідовано конвертаційний центр в Києві
Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України спільно з Генеральною прокуратурою України припинили діяльність найбільшого в країні «конвертаційного центру», грошовий обіг якого у 2014 році склав 1 мільярд гривень, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Конверт» розташовувався в Києві та надавав «послуги» з конвертації коштів та мінімізації податкових зобов'язань понад 1 тисячі підприємств реального сектору економіки.

У схемі діяльності були задіяні банківська установа – ПАТ КБ «Стандарт», понад 40 підприємств з ознаками фіктивності, транзитні підприємства та понад 30 фізичних осіб, з рахунків яких кошти переводилися в готівку.

Було проведено 7 обшуків, під час яких вилучено близько 5 млн грн, 17 печаток підприємств з ознаками фіктивності, первинні бухгалтерські документи, 4 одиниці зброї та набої до неї. Накладено арешт на рахунки підприємств з ознаками фіктивності та фізичних осіб, задіяних у злочинній схемі на суму близько 4 млн грн.

В ході документування встановлено причетність до діяльності «конвертаційного центру» близько 10 осіб. Крім того встановлено корупційні зв’язки організаторів «конверцентру» з керівництвом однієї з районних податкових інспекцій м. Києва.

 

Присоединяйтесь