«Фінансовий клуб» представляє проект «Співбесіда»

Ми запрошуємо в студію керівників парламентського комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності та з'ясовуємо позицію депутатів щодо найважливіших проблем, обговорюємо майбутнє фінансової системи і нових законів.

Ми ставимо політикам питання, які хвилюють як банкірів, так і їхніх клієнтів: як стабілізувати банківську систему і вирішити її найбільш гострі проблеми і протиріччя; чому падає гривня і як зупинити цей процес; як врегулювати проблему валютних позик; чи потрібно рятувати банки, які зіткнулися з проблемами, або ж дозволити їм померти?

На першу «Співбесіду» прийшов Руслан Демчак, заступник голови комітету Верховної ради, колишній власник ЕрДе Банку, що був основою фінансово-промислової групи UBG. Коли Руслан Демчак зайнявся публічною політикою, то втратив не тільки банк, але й практично увесь бізнес, а сам опинився у в'язниці.

Перший випуск проекту «Співбесіда» буде представлений на двох провідних медіамайданчиках економічної та фінансової тематики: «РБК-Україна» і FinMaidan.com.

П'ятнадцятихвилинна версія програми на сайті інформагентства «РБК-Україна» зачіпає питання і проблеми, які хвилюють широкі верстви суспільства.

Повна, сорокахвилинна версія на FinMaidan буде цікава тим глядачам, хто більш глибоко цікавиться перспективами реформування фінансового сектора, а також хоче скласти більш повне уявлення про майбутні дії та ініціативи ключового комітету, який формує законодавство в банківській сфері.

Найближчим часом у нас на «Співбесіді» ви побачите Максима Полякова – секретаря комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності, першого заступника голови комітету Михайла Довбенка та інших депутатів.

Ведучий програми – Руслан Чорний, головний редактор порталу FinMaidan.

Присоединяйтесь