Конференція «Інфраструктура фінансового ринку, електронні та біржові майданчики»

Генеральним спонсором конференції виступив Thomson Reuters, провідний постачальник аналітичної інформації, інформаційних рішень та баз даних для бізнесу та фахівців.

В якості інформаційних партнерів Другу міжбанківську конференцію Громадської організації «ЕйСіАй – Україна» також підтримали інформаційне агентство СBONDS, Асоціація «Українські фондові торговці», професійне об’єднання на фондовому ринку України ПАРД, інформаційний проект FinMaidan, журнал «БАНКИРЪ», інформаційна платформа для професійних гравців фінансового ринку TRDATA.

Учасниками та гостями заходу стали більше 100 представників банків, бірж, компаній, асоціацій, органів регулювання.

Відкрили захід Голова ради ГО «ЕйСіАй - Україна» Павло Козак та Президент ACI – The Financial Markets Association (АСІ) Marshall Bailey, які наголосили на значенні ГО «ЕйСіАй - Україна» та ACI для фінансового ринку України.

Marshall Bailey познайомив відвідувачів конференції з системою онлайн навчання та сертифікації ELAC, наголосив на необхідності дотримання правил поведінки The Model Code в ситуації кризи довіри до банківської системи з боку клієнтів, висловив думку про пріоритетність підвищення кваліфікації учасників ринку у порівнянні з занадто жорстким регулюванням фінансової системи
Олексій Мамонтов розповів про роботу ACI Russia та презентував учасникам конференції торгову систему Delta.

Станіслав Федоров (Thomson Reuters) презентував учасникам заходу Thomson Reuters – Fxall та Matching. Нові продукти компанії, які демонструють розуміння галузевої специфіки та використання інноваційних технологій, дозволяють учасникам ринку здійснити перехід від Dealing до FX Trading.

Жваве обговорення визвав виступ Романа Сульжика про значення реформ в Україні та позбавлення страху змін. Доповідач наголосив про необхідність роботи із західними фінансовими інститутами, як приватними так і державними, та зауважив, що перехід до вільної конвертації незворотній.

Сергій Пономаренко (Національний банк України) розповів про стратегію розвитку банківської системи, зокрема про реорганізацію НБУ, вирішення питань накопичених дисбалансів в економіці країни та покращення корпоративного управління в банках. Традиційно виступ представника регулятора супроводжувався великою кількістю питань, які не завжди були пов’язані з тематикою виступу. Зокрема питання від розробника законопроекту про діяльність форекс-дилерів викликав в залі гарячу дискусію.

Серйозну зацікавленість викликав виступ Дмитра Тарабакіна (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку), який ознайомив слухачів з принципами реформування інфраструктури фінансового ринку.

Костянтин Стеценко (ТОВ «Інвестиційний капітал Україна») висвітлив тему ключові елементи фінансового ринку та розповів про своє бачення ефективної інфраструктури, провівши аналогію з ринками інших країн.

Під час дискусії учасники заходу спілкувалися на тему «Біржові продукти», висловлювали свої зауваження, визначали проблеми та ризики, пропонували засоби для їх подолання та вирішення.

Після офіційної частини Конференції на території готелю "Русь" відбувся заключний фуршет, на якому учасники заходу продовжили обговорення поточної ситуації на фінансовому ринку та актуальних питань фінансового сектору економіки.

Загалом ГО «ЕйСіАй - Україна» отримала схвальні відгуки та вдячність від учасників та гостей заходу за можливість поспілкуватись із цікавими українськими та міжнародними експертами.
 

 

Присоединяйтесь