UAFIN.TECH 2018: наймасштабніша фінтех-конференція України об’єднала більше 500 учасників фінтех-екосистеми країни

UAFIN.TECH 2018: наймасштабніша фінтех-конференція України об’єднала більше 500 учасників фінтех-екосистеми країни

UAFIN.TECH 2018: наймасштабніша фінтех-конференція України об’єднала більше 500 учасників фінтех-екосистеми країни

У Києві 6 грудня 2018 року відбулася наймасштабніша фінтех-конференція України – UAFIN.TECH 2018.

Більш ніж 500 гостей, спікерів та представників ЗМІ стали свідками та учасниками живої дискусії між ринком, регулятором, банками та іншими інноваційними компаніями.

Захід був організований Українською асоціацією фінтех та інноваційних компаній, метою діяльності якої є створення повноцінної екосистеми фінтеху в Україні задля динамічного і продуктивного розвитку цифрової економіки України. Партнерами конференції виступили: інноваційний банк-партнер – Ощадбанк, технологічний партнер – Tieto, платіжний партнер – UAPAY та аналітичний партнер – Smart Data.

Ми запросили тих, хто створює тренди та інноваційні фінтех-продукти у світі: Кріса Скіннера, Джона Оуенса, Андрюса Бицейка (Revolut), Романа Россова (TransferWise), Момчіла Єленкова (Viber), Джеремі Бергера (Arival Bank), Йорга Хайса (Hannover Re), Райвіса Йокстса (Tieto). В ході їхніх презентацій гості познайомилися з сучасними трендами та стратегіями успіху фінтех-єдинорогів і дізналися, як їм вдалося пройти шлях від ідеї до більш ніж мільярдної компанії.

«Частиною формули успіху є знання і розуміння цільового ринку щодо вподобань, звичок, ментальності. Те, що працює на одному ринку, не обов’язково добре спрацює у іншій країні або регіоні. В Tieto ми здобули знання роздрібного платіжного ринку за більше ніж 25 років від клієнтів з більш ніж 35 країн. Це допомагає нам розвивати бізнес-кейси, які дійсно працюють на бізнес-трансформацію наших клієнтів», – зазначив у ході виступу Райвіс Йокстс, консультант з цифрових рішень, провідний менеджер по продуктах, Tieto Instant, Retail Payments and Cards Solutions

Участь представників регулятора та провідних банків відбувалася в динамічному форматі. Сергій Холод (НБУ), Антон Тютюн (Ощадбанк), Алекс МакУортер (Citibank (Україна)), Іван Світек (Альфа-Банк), Сергій Харітіч та Єгор Аветисов (ПриватБанк), Сергій Черненко (ПУМБ), Костянтин Лежнін (УкрСиббанк), Ірина Старомінська (Universal Bank), Ольга Гулькова (TBI Bank) були учасниками живих діалогів. Вперше в Україні шість топ-менеджерів інноваційних українських банків наважилися взяти участь у нетривіальному для банків форматі заходу, прийнявши правила гри фінтех-ринку, та пройшли через пітчинг, розповівши, чому саме їхній банк є кращим в роботі зі стартапами.

«Починаючи з 2014 року Ощадбанк зробив значний ривок у розробці власних ІТ-рішень. Наприклад, Bank ID, створений Ощадбанком та переданий НБУ – фактична реалізація е-goverment в Україні. У нас є інтернет- та мобільний банкінг «Ощад 24/7» із понад трьома мільйонами користувачів, власний та зовнішні мобільні гаманці – Ощад PAY, Apple PAY, Google PAY та Garmin PAY, численні cashless-проекти для фестивалів, муніципалітетів, освітніх закладів. Кількість фінтех-проектів Ощадбанку зростає», – підкреслив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку, під час дискусії «Банкінг-2028».

Також серед спікерів конференції були провідні експерти ринку: Дмитро Мусатов та Андрій Усенко (KPMG), Дмитро Зарахович (UAPAY), Дмитро Єрьомін (UNIT.CITY), Ольга Афанасьєва (UVCA), Андрій Клесов (Мasterсard), Андрій Алейкін (VISA), Євген Булах (Vodafone UA), Ігор Смілянський (Укрпошта), Дебора Фейрлам (Ukrainian National Startup Fund), Інна Тютюн та Олександр Гордєєв (Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній).

«UAPAY стала першою компанією, що вивела на український ринок поняття escrow – безпечної покупки в Інтернеті. Проект був успішно запущений з класіфайдом OLX, платформами Prom.ua, Bigl, ua.

Як активний учасник ринку fintech ми плануємо наступного року реалізувати інноваційне платіжне рішення для представників e-commerce, головна мета якого – підвищення конверсії успішних транзакцій», – зазначив в ході конференції Дмитро Зарахович, CEO UAPAY.

Окрім основної програми, дізнатися, що можуть запропонувати українські стартапи і хто з них готовий скласти конкуренцію представникам міжнародного фінтеху, можно було на фінтех-алеї, на якій було представлено 16 українських компаній.

«Наша мета – народження українських єдинорогів, а для цього необхідна еко-система фінтеху в Україні. Проведення нами такої конференції, яка єднає фінтех-спільноту країни, регулятора, бізнес, інвесторів, стартапи і демонструє їхній справжній інтерес до сектору, є одним з важливих кроків на шляху побудови цієї екосистеми», – зазначив Ростислав Дюк, голова правління Української фінтех-асоціації.

Фото-звіт конференції UAFIN.TECH 2018 за посиланням:

https://www.facebook.com/pg/UAFintech/photos/?tab=album&album_id=371073933463153

Наступну конференцію UAFIN.TECH 2019 Асоціація фінтех та інноваційних компаній проведе 5 грудня 2019 року.

Похожие материалы (по тегу)

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь