Альфа-Банк Україна увійшов до топ-50 компаній з найвизначнішими інноваціями

Журнал БІЗНЕС відстежив найцікавіші інновації, впроваджені українськими компаніями в різних галузях. У фінансовій сфері видання відзначило Альфа-Банк Україна як фінансову установу, що динамічно рухається у бік fintech і діджиталізації, співпрацюючи з платформою відкритих інновацій RE:ACTOR. У результаті цієї співпраці запроваджено чимало інноваційних рішень. Зокрема, з’явився новий продукт – онлайн-банкінг для підприємців «ОК, Альфа!»

Читачі журналу БІЗНЕС мали змогу проголосувати за інновації, які обрала редакція, та додати свої варіанти на сайті. За результатами цього голосування було названо топ-50 згенерованих українським бізнесом ідей та технологій, що дозволяють компаніям трансформуватися відповідно до викликів майбутнього та отримувати конкурентні переваги.

Команда Альфа-Банку Україна працює у «тандемі» з платформою RE:ACTOR з 2017 року. Менеджмент банку озвучує напрямки, які потребують інноваційних рішень, а команда RE:ACTOR шукає по всьому світу технологічні рішення, які банк може імплементувати на своєму майданчику. Наразі 13 рішень знаходяться на різних стадіях реалізації: від тестування командою банку до пілотного проекту і реалізованого рішення. Одним з таких реалізованих рішень є «ОК, Альфа!» – онлайн-банкінг для підприємців, що дозволяє отримати реквізити і відкрити рахунок за дві хвилини з наданням мінімуму інформації та без візиту до відділення.

Як відзначив в інтерв’ю для «БІЗНЕС» Іван Світек, генеральний менеджер ради банківської групи Альфа-Банку Україна: «Зараз банківській системі не вистачає простоти, яку дають клієнтам fintech-рішення. Тому я бачу банківську систему в майбутньому простішою з клієнтської точки зору».

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь