ТАСкомбанк

taskombank

Полное название: Акционерное общество "ТАСКОМБАНК"

Лицензия НБУ №84 от 25.10.2011 

Председатель правления: Андрей Комарист 

Головной офис: 01032, г. Киев, ул. С.Петлюры, 30

Сайт: http://www.tascombank.com.ua/

E-mail:  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Телефон приемной: +38 (044) 393-25-50 (51)

Факс: +38 (044) 393-25-80

АО «ТАСКОМБАНК» - универсальный коммерческий банк, который предоставляет полный спектр финансовых услуг, как корпоративным клиентам, так и физическим лицам. Банк основан в 1989 году и является одним из самых старых коммерческих банков Украины. В 2004 банк присоединился к Группе «ТАС» - одной из самых больших инвестиционно-финансовых групп страны.

ТАСкомбанк входит в  «50 ведущих банков Украины», занимая 10-ю позицию в рейтинге 2019 года, составленном "Финансовым клубом".

ТАСКОМБАНК розпочав cпівпрацю в рамках спільного проекту України та ЄІБ для фінансування бізнесу

26 липня 2019 року АТ «ТАСКОМБАНК» уклав угоду з Міністерством фінансів України та Публічним акціонерним товариством «Державний експортно-імпортний банк України». 
ОМКФ 2019 — все було кешлес!

ОМКФ 2019 — все було кешлес!

Ювілейний Одеський міжнародний кінофестиваль об’єднав не лише десятки культурних заходів, але й сучасні технології: ексклюзивні кінопокази, майстер-класи й територію безготівкових розрахунків. Чим запам’ятався гостям та учасникам один із наймасштабніших глядацьких кінофестивалів західної Європи? 
Одессу накрывает киноволной — 10-й ОМКФ начался!

Одессу накрывает киноволной — 10-й ОМКФ начался!

Этими днями в Одессе будет много кино, развлечений и веселья! Солнечная столица превратится в большую съемочную площадку мирового кино — с 12 по 20 июля здесь пройдет 10-й Одесский международный кинофестиваль.
ТАС24 Бізнес запустив Фінансування переможців державних закупівель

ТАС24 Бізнес запустив Фінансування переможців державних закупівель

ТАС24 Бізнес створив чергову корисну інновацію для малого та середнього бізнесу, - продукт “Фінансування переможців державних закупівель”, який дозволить малим та середнім підприємствам отримувати гроші одразу після перемоги у державних тендерах.
Розвиток fintech: майбутнє за платіжними чат-ботами

Розвиток fintech: майбутнє за платіжними чат-ботами

З розвитком тренду автоматизації в бізнесі все більшої популярності почали набувати чат-боти. Саме цей fintech-інструмент сьогодні для більшості бізнесів став вирішальним в оптимізації типових процесів і дав новий поштовх для розвитку більшості компаній. У чому перевагий чат-ботів і який вплив вони мають на розвиток різних сеторів економіки, ми дізналися у…

ОЛЕГ ПОЛЯК: «Клієнтам private-сегменту важлива комплексність при роботі з банком»

БІЗНЕС зустрівся із заступником голови правління ТАСКОМБАНКУ Олегом Поляком, щоб дізнатися, як зараз розвивається private banking в Україні та які виклики долають банкіри у цьому сегменті
Страница 1 из 7

Присоединяйтесь