Forward Bank увійшов до ТОП-15 рейтингу фінансового здоров'я банків України

Forward Bank зайняв 14-у позицію в рейтингу фінансового здоров'я банків України,  який був складений Міжнародним центром перспективних досліджень (МЦПД) за підтримки експертів Незалежної асоціації банків України на основі аналізу  даних про діяльність 40-ка фінансових установ з активами понад 2 млрд грн  за перше півріччя 2019 року.  

Рейтинг фінансового здоров'я характеризує бізнес-модель банку в цілому. Він розраховується як сума субіндексів надійності і ефективності. Перший субіндекс узагальнює групу критеріїв, які оцінюють ступінь виконання банком ключових економічних нормативів, таким чином відображаючи його здатність протистояти внутрішнім і зовнішнім ризикам для його діяльності. Другий субіндекс відображає критерії, що оцінюють здатність банку генерувати прибуток і ефективність використання його активів. Більш детальний опис методології можна знайти тут.

Як зазначається у дослідженні, повернення української економіки до зростання при уповільненні темпів інфляції в останні роки сприяє розвитку банківського сектора. Нарощування обсягів кредитів населенню на тлі зниження частки прострочених позик (non performing loans, NPL) у кредитних портфелях недержавних банків дає можливість фінустановам працювати прибутково. Як і в першому кварталі 2019 року, у другому кварталі хороші результати показали банки зі 100% іноземним капіталом, які продовжують розформовувати резерви і нарощувати операційний прибуток.

АТ «Банк Форвард» (Forward Bank) — комерційний банк, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів в Україні. Станом на 01.09.2019 р. активи банку складають 1 918 млн грн., регулятивний капітал Банку – 283 млн грн, статутний капітал (зареєстрований і незареєстрований) — 1 152 млн грн, кошти фізичних осіб — 1 509 млн грн, кредитний портфель — 1 822 млн грн. Forward Bank входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією Національного Банку України, і є членом Фонду гарантування вкладів України.

 

Присоединяйтесь