Зміни у складі Правління АТ «БАНК ФОРВАРД»

Зміни у складі Правління АТ «БАНК ФОРВАРД»

Відповідно до рішення Наглядової ради АТ «БАНК ФОРВАРД» у склад правління банка внесено зміни. А саме, з 04.11.19р. Заступником Голови Правління АТ «БАНК ФОРВАРД» призначено Прусова Андрія Олександровича.

Андрій Прусов має 25-річний досвід роботи в сфері роздрібних продаж, в тому числі понад 10-ти років працює в банківській сфері. З 2008-2014 рр. займав посаду Директора з продажів та входив до складу Ради директорів Банку Ренессанс Капітал. В 2014 р. був призначений на посаду Заступника Голови Правління Банку Ренессанс Капітал. З 2015 року по вересень 2019 року – Директор з продажів та розвитку роздрібного бізнесу Першого Українського Міжнародного Банку. У складі Правління Forward Bank Андрій Прусов буде керувати напрямком роздрібного бізнесу.

Відповідно до даних змін з 05.11.19 до складу Правління АТ «БАНК ФОРВАРД» входить 5 осіб

  • Андрій Кисельов - Голова АТ «БАНК ФОРВАРД»;

  • Андрій Прусов - Заступник Голови Правління;

  • Андрій Ковтун - Начальник Управління комплаєнс-контролю;

  • Олександр Пасенко - Начальник Фінансового управління;

  • Костянтин Яковенко - Начальник Управління ризик-менеджменту.

АТ «Банк Форвард» (Forward Bank) — комерційний банк, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів в Україні. Станом на 01.10.2019 р. регулятивний капітал Банку складає 337,4 млн грн, статутний капітал - 1 152,94 млн грн, кошти фізичних осіб — 1 536,47 млн грн, кредитний портфель — 1 848,84 млн грн. Forward Bank входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією Національного Банку України, і є членом Фонду гарантування вкладів України.

 

Присоединяйтесь