Ідея Банк отримав високий рівень довіри від Міністерства фінансів

Міністерство фінансів внесло Ідея Банк до числа уповноважених банків, яким дозволено виплачувати пенсії, соціальну допомогу та заробітну плату працівникам бюджетних установ


Дане рішення було прийнято 3 травня 2018 року на засіданні конкурсної комісії з визначення уповноважених банків відповідно до порядку проведення конкурсного відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 26.09.2001 №1231.

У цілому уповноваженими банками-переможцями конкурсу було визначено 34 банки.

Як повідомлялося раніше, 3 березня 2018 року рейтинговий комітет рейтингового агентства «Кредит Рейтинг» також прийняв рішення про підвищення довгострокового кредитного рейтингу Ідея Банк за національною рейтинговою шкалою до рівня «uaAA-», прогноз стабільний. Даний рівень кредитного рейтингу став найвищим за всю історію діяльності Ідея Банк на фінансовому ринку України.

Згідно з даними агентства «Кредит Рейтинг», позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом «uaAA-» характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь