Ідея Банк запустив сервіс кур’єрської доставки кредитних карток

Ідея Банк запустив сервіс кур’єрської доставки кредитних продуктів по першим п’яти містам-мільйонникам: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро.

Вже 100 клієнтів скористалися сервісом та отримали картки чи продукти Ідея Банку.

Відтепер у нинішніх та нових клієнтів Ідея Банку немає необхідності відвідувати відділення для оформлення банківського кредитного продукту.

Щоб скористатись послугою кур’єрської доставки, клієнту достатньо заповнити онлайн-заявку на продукт та очікувати дзвінка від оператора контакт-центру, у розмові з яким вказати, що доставка має  бути виконана в зручне для нього місце.

Замовити онлайн та отримати через кур’єра можна як кредитну картку з пільговим періодом до 92 днів або готівковий кредит на будь-які потреби, так і споживчий кредит на товари та послуги.

Ця послуга для клієнта повністю безкоштовна.

Ідея Банк Україна працює на ринку з 1989 року. За 30 років практики банк сформував ділову репутацію надійного фінансового партнера, який пропонує споживачам продукти і сервіси європейської якості.

Ідея Банк входить до європейської фінансової групи Getin Holding S.A. (Польща).

Getin Holding S.A. (Польща) належить 100% акцій банку.

Банк надає послуги у 82 відділеннях та 200 консультаційних центрах по всій Україні. Продуктами банку користуються 300 тисяч клієнтів. Команда професіоналів банку об’єднує 1,2 тис. осіб.

Банк – переможець низки рейтингів у номінаціях роздрібного кредитування та надійності. 

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь