Іван Світек – у трійці найбільш ефективних топ-менеджерів фінансового сектора

Журнал «Фокус» представив щорічний рейтинг 33 кращих топ-менеджерів країни. Іван Світек, генеральний менеджер ради банківської групи Альфа-Банку, увійшов у топ-3 найбільш ефективних топ-менеджерів у банківській сфері.

Кращих топ-менеджерів редакція журналу шукала в найбільш значущих для української економіки секторах, за їхнім внеском у ВВП країни. У кожному з них оцінювали діяльність як менеджерів, що управляють власним бізнесом, так і найманих топів приватних компаній, керівників державних і муніципальних активів. На другому етапі «Фокус» опитав близько 100 галузевих експертів, аналітиків та учасників ринків. Респонденти називали найефективніших, на їхню думку, управлінців і пояснювали, чому саме їх вважають гідними звання кращого топ-менеджера у своїй галузі в минулому році.

За результатами незалежного опитування й оцінок, Іван Світек став одним із трійки найефективніших менеджерів на банківському ринку. Під керівництвом Івана Світека 2018 рік виявився успішним для Альфа-Банку Україна. Заклад отримав рекордний обсяг чистого прибутку і завершив інтеграцію Укрсоцбанку.

Іван Світек володіє 25-річним досвідом роботи на керівних посадах, почавши свою кар'єру з посади радника міністра фінансів Чехословаччини в 1991 році. Він дотримується демократичного стилю управління, відкритої комунікації і бізнес-принципу: лідер робить все можливе, щоб вирощувати лідерів навколо себе.

Присоединяйтесь