Миттєвий переказ коштів із-за кордону відтепер доступний на сайті банку «Південний»

Банк «Південний» запровадив послугу переказу коштів із-за кордону за допомогою сервісу онлайн-платежів на своєму сайті для держателів платіжних карток Mastercard.

Новий сервіс дає можливість здійснювати грошові перекази онлайн користувачам карток Mastercard, випущених європейськими банками, на картки Mastercard як банку «Південний», так і інших українських банків.

«Зараз багато українців працюють за кордоном, особливо в Європі. Саме тому міжнародні перекази коштів із-за кордону є одним із важливих питань для нас. Новий сервіс онлайн-платежів дасть можливість нашим співвітчизникам миттєво переказувати кошти своїм рідним та друзям. Не потрібно ходити в банк чи заповнювати купу документів, а також перевозити готівку через кордон, що є небезпечним. Переказ можна легко здійснити на сайті банку з комп'ютера чи мобільного», — розповів Артем Сємєйнов, директор департаменту роздрібного бізнесу банку «Південний».

Сервіс дає можливість надсилати кошти в таких валютах: євро, доларах США, британських фунтах стерлінгів і польських злотих, а отримувати — у гривнях, євро та доларах США. На сторінці послуги можна побачити актуальний курс валют, розрахунок комісії платежу, суму в еквіваленті валюти, в якій кошти будуть отримані в Україні, а також фінальну суму, яку необхідно сплатити з урахуванням комісії. Наразі відправлення переказів здійснюється БЕЗКОШТОВНО.

Здійснити переказ можна на сайті банку на сторінці послуги «Переказ грошей з Європи в Україну» з комп'ютера чи смартфона. Для проведення транзакції достатньо вказати бажану суму переказу, номер картки відправника та картки одержувача, фізичну адресу відправника, а також адреси електронної пошти відправника та одержувача для отримання інформації про результати проведення транзакції. Кошти будуть миттєво зараховані на картку отримувача.

Присоединяйтесь