АТ «ОТП БАНК» змінив найменування

У зв’язку зі змінами у законодавстві, 15 травня 2018 року АТ «ОТП БАНК» (надалі- Банк) було проведено держреєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, і зареєстровано Статут Банку в новій редакції


Основні зміни стосуються повноважень Наглядової ради, а також зміни типу акціонерного товариства Банку (з публічного акціонерного товариства змінено на приватне акціонерне товариство), внаслідок чого відбулася зміна і найменування Банку.

Повне найменування Банку:

- українською мовою -  АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК»;

- англійською мовою - JOINT-STOCK COMPANY OTP BANK;

- російською мовою   -  АКЦИОНЕРНОЕ ОБЩЕСТВО «ОТП БАНК».

Скорочене найменування Банку:

- українською мовою – АТ «ОТП БАНК»;

- англійською мовою – OTP BANK JSC;

- російською мовою   –  АО «ОТП БАНК».

Всі діючі договори Банку, включаючи довіреності клієнтів та співробітників Банку, залишаються чинними. Новостворені документи Банку (договори, довіреності, касові документи та ін.) з 15 травня 2018 року повинні оформлюватися із використанням нового найменування Банку.

Оновлена редакція Статуту розміщена на офіційному сайті Банку у відповідному розділі «Документи щодо діяльності Банку».

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь