Без перебільшень: ОТП Банк пропонує кращий строковий депозит зі ставкою 16,5%

ОТП Банк презентує новий строковий депозит із щомісячною виплатою відсотків для клієнтів сегментів Premium та Private Banking. Термін депозиту –1 рік, відсоткова ставка дорівнює 16,5%, що є однією з кращих пропозицій на банківському ринку України. 

Сума депозиту може становити від 150 000 до 250 000 грн.

«Без сумніву, обираючи банк, клієнт звертає увагу на фінансові показники, репутацію, участь у рейтингах фінансової установи та важливим фактором є така собі фінансова харизма – пропозиції та лінійка банківських продуктів. Депозит – один із надійних способів заощадження і капіталізації. Наш новий продукт – строковий депозит зі ставкою 16,5% є без перебільшень однією з кращих пропозицій з вигідними відсотками на українському депозитному ринку, – зазначила Вікторія Мислива, начальник Управління приватного банкінгу  АТ «ОТП БАНК». – Таким чином ОТП Банк продовжує бути банком з найширшою лінійкою банківських продуктів». 

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. 

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг». 

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь