Доступний Google Pay для карток Mastercard® від ОТП Банку – ще одна ознака банку, з яким все просто!

Послідовно реалізуючи місію забезпечення максимально простого, доступного і комфортного банківського обслуговування, ОТП Банк запровадив сервіс Google Pay для клієнтів – держателів карток Mastercard. Відтепер всі клієнти – держателі карток Mastercard, власники смартфонів на операційній системі Android із вбудованим модулем NFC  зможуть оплачувати покупки та послуги безконтактно за допомогою мобільних пристроїв

«Наша мета і слоган – OTP Bank easy to deal with (банк, з яким все просто!). А запроваджений нами Google Pay – це ще один крок у втіленні цієї мети. З нами все просто. Від клієнта не потребується жодних надзусиль, ми – банк, який сам постійно піклується про задоволення його потреб і навіть перевершення очікувань», — прокоментував запровадження функціоналу Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк».

Google Pay – глобальний сервіс платежів, що дозволяє здійснювати покупки за допомогою мобільних пристроїв з використанням технології NFC. Такими пристроями можуть бути смартфони, планшети на платформі Android або розумні годинники. Оплата відбувається через відповідний додаток з використанням технології NFC.

Активним користувачам мобільних технологій вже зрозумілий стандартний алгоритм застосування сервісу: завантажити додаток Google Pay на смартфон; додати будь-яку картку Mastercard від ОТП Банку, керуючись підказками додатку; для проведення оплати ввімкнути технологію NFC на смартфоні та піднести телефон до POS-терміналу, що підтримує безконтактну оплату. Для роботи з сервісом Google Pay підійде будь-який смартфон із ОС Android версії 4.4 і вище із вбудованим модулем NFC і відсутнім root-доступом (розширені права, які встановлюються шляхом свідомого переналаштування телефону).

Після здійснення простих налаштувань клієнт може оплачувати покупки безконтактно за допомогою смартфону. Операції проводяться без введення ПІН-коду: для оплати необхідно лише активувати телефон або розблокувати екран смартфону за допомогою пароля, графічного ключа або біометричного ідентифікатора.

Google Pay для клієнтів ОТП Банку працює з використанням глобальної платформи токенізації Mastercard (MDES). Вона допомагає перетворити підключені пристрої, наприклад, смартфон з NFC-чіпом, у безпечний платіжний інструмент за допомогою спеціального шифрованого ключа — токена.

«Платіжні інновації забезпечують новий досвід оплат, додаючи комфорту й безпеки у щоденне життя. За смартфоном, улюбленим ґаджетом українців, все міцніше закріплюється роль сучасного гаманця для безконтактних платежів – завдяки NFC функціоналу. Ми раді, що сьогодні клієнти ОТП Банку отримали доступ до найсучасніших цифрових платіжних рішень, це ще один впевнений крок до майбутнього без готівки», — відзначила Віра Платонова, генеральний директор Mastercard в Україні.

Нагадаємо, у лютому 2018 року компанія Google оголосила про запуск платіжного сервісу Google Pay (G-Pay), який об'єднав Android Pay і Google Wallet. В сервіс також планують інтегрувати браузер Chrome і помічника Assistant.

Детальніше про діяльність і пропозиції ОТП Банку можна дізнатися на сайті або за телефоном Інформаційного центру ОТП Банку 044 490 05 00.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг». Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.

Mastercard (NYSE: MA), www.Mastercard.com — міжнародна компанія, що спеціалізується на платіжних рішеннях і технологіях. Компанія управляє найшвидшою у світі платіжною мережею, що об'єднує споживачів, фінансові установи, торговельні підприємства, державні організації та представників приватного сектора в більш ніж 210 країнах і територіях. Продукти та рішення Mastercard роблять щоденну комерційну діяльність, таку, як покупки, подорожі, ведення бізнесу та управління фінансами, більш простою, безпечною і ефективною для кожного. Слідкуйте за нами в соціальній мережі Твіттер @MastercardNews, беріть участь в обговореннях на Cashless Pioneers Blog та підписуйтесь на свіжі новини на Engagement Bureau.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь