ОТП Банк пропонує фермерам пільговий кредит для придбання добрив Yara від дистриб'ютора Агросем

Продовжуючи свою послідовну роботу з розширення потенціалу та доступності кредитування для аграріїв, ОТП Банк встановив партнерські відносини з компанією «Агросем», яка є одним із провідних дистриб'юторів на аграрному ринку України


За умовами партнерської програми фермери можуть отримати кредити за пільговою ставкою від 16% річних для придбання всієї продуктової лінійки добрив норвезького виробника Yara.

Дана пропозиція стала логічним кроком у розширенні партнерського кола в рамках стратегічної і унікальної програми кредитування дрібних і середніх агровиробників ОТП Агро-фабрика.

«У чому унікальність нашої Агро-фабрики? Це конвеєр швидкого надання фінансування. В рамках програми фермер отримує попереднє рішення за 1 день, гроші – до 9 днів, під заставу виключно майбутнього врожаю або агророзписки. Такого на ринку не пропонує ніхто. В рамках ОТП Агро-фабрики ми вже профінансували аграріїв на 500 млн грн, з них 300 млн грн під аграрні розписки. До кінця року ми плануємо довести обсяг до 1 мільярда гривень», - окреслила переваги програмиОльга Волкова, директор Департаменту корпоративних продажів малим і середнім клієнтам АТ «ОТП Банк».

ОТП Агро-фабрика стала прикладом впровадження агророзписок на всій території України, ініційованого урядом і Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). На сьогоднішні ОТП Банк став Банком №1 за розміром портфеля фінансових аграрних розписок. Аграрії Хмельницької, Закарпатської, Миколаївської та Кіровоградської областей разом з ОТП Банком стали першопрохідцями у використанні цього нового, ефективного інструмента залучення позикових коштів.

Крім того, варто відзначити, що вартість фінансування в рамках ОТП Агро-фабрики є значно привабливішою завдяки партнерським програмам з постачальниками ЗЗР, агрохімії, добрив і палива.

На сьогодні, партнерами ОТП Банку є такі міжнародні компанії, як Syngenta і BASF, національні компанії-виробники «ALFA Smart Agro», «UKRAVIT», «Агро Арена», «Техноторг», компанія-постачальник нафтопродуктів «Надія». А тепер серед партнерів і компанія «Агросем».

«Агросем» - українська аграрна компанія-дилер з міжнародним поглядом; це команда експертів в інноваційному сільському господарстві, не зважаючи на кордони і обмеження. «Агросем» - це компанія, яка дивиться на світовий досвід і обирає краще для українських аграріїв, представляючи міжнародні бренди насіння, добрив, сільськогосподарської техніки та засобів захисту рослин.

Компанія «Агросем» представлена практично у всіх регіонах України, розвивається і поглиблює якість підтримки сільгоспвиробників, надає професійний агрономічний супровід.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь