ОТП Банк став генеральним партнером дитячого кінофестивалю «Чілдрен Кінофест» 2019

ОТП Банк став генеральним партнером дитячого кінофестивалю «Чілдрен Кінофест» 2019

Міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» проходитиме з 31 травня по 9 червня 2019 року. 10 найкращих фільмів транслюватимуть у містах-учасниках. Також у рамках фестивалю буде проведений конкурс дитячих короткометражних фільмів для дітей віком від 7 до 14 років.

Цього року ОТП Банк продовжить підтримувати фестиваль та дитячу творчість – вже другий рік поспіль банк стане партнером фестивалю та долучиться до нагородження переможців у рамках конкурсу дитячих короткометражних фільмів.

«Ми дуже раді знову долучитися до проведення міжнародного фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». Тим паче, що цього року ми вирішили виступити не лише партнерами у рамках конкурсу дитячих короткометражних фільмів, а й усього фестивалю в цілому, – зазначає Дюкарєва Дар’я, керівник відділу комунікацій та зв’язків з громадськістю АТ «ОТП Банк». – Це стало можливим завдяки затвердженню нашої нової стратегії з корпоративно-соціальної відповідальності, де основним напрямком нашої діяльності ми обрали розвиток культурних та навчальних програм для українських підлітків та дітей-сиріт».

Покази нових європейських стрічок та класики кінематографу пройдуть у 22-ох містах. Вже відомо, що почесним послом VІ Чілдрен Кінофесту став Олег «Фагот» Михайлюта – вокаліст хіп-хоп-гурту «Танок на Майдані Конґо» (ТНМК), продюсер, актор дубляжу. Щороку обраний Посол пропагує ідеї якісного розвитку та дозвілля дітей та підлітків в Україні.

«Чілдрен Кінофест» – це щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який представляє як найновіші європейські стрічки, так і світову кінокласику. Лауреата гран-прі шляхом голосування обирають глядачі. Центром події є столичний кінотеатр «Київська Русь». Подія відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Державного агентства України з питань кіно, посольств і культурних представництв країн-учасниць. Організатор заходу – компанія «Артхаус Трафік».

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь