ОТП Банк впровадив ще одну соціальну ініціативу – серію освітніх квестів для дітей

Сповідуючи концепцію соціально відповідального бізнесу і застосовуючи для її реалізації всі доступні форми і методи, трудовий колектив ОТП Банку розробив та впровадив чергову ініціативу, спрямовану на розвиток професійних навичок у дітей різного віку та соціального статусу – серію освітніх квестів.

1

Так, 27 листопада, в день проведення щорічної всеукраїнської благодійної акції «Щедрий вівторок», у стінах головного офісу ОТП Банку діти-сироти з Фастівського району в інтерактивному ігровому форматі ознайомилися з основними функціями банків, дізналися історію виникнення монет і купюр та вирішили кілька цікавих практичних задач.

З метою ознайомлення дітей різного віку та соціального статусу із професією банкіра та роллю і завданнями банків в економіці країни, освітні квести в ОТП Банку проводитимуться регулярно. І наступними, хто розбиратиметься у поняттях «кредит» і «депозит» і вирішуватиме практичні фінансові задачі вже найближчим часом, стануть діти співробітників ОТП Банку.

Відзначимо, що ОТП Банк має великий досвід в реалізації благодійних проектів різної спрямованості. Серед спільних соціальних ініціатив банку з Благодійним фондом «Благомай» - щорічний збір шкільного приладдя до Дня знань, збір коштів на оздоровлення дітей в літній період, передача комп'ютерної техніки для оснащення спеціалізованих дитячих установ, шкіл, дитячих будинків, організація екскурсій для вихованців підопічних дитячих будинків у відділення банку, проведення благодійних аукціонів «Благо творіння» з виставкою-продажем картин у відділеннях банку і т.ін. Спільно з благодійною організацією «СОС Дитячі Містечка Україна» реалізований проект «Кожна копійка дарує надію!», В рамках якого проведено збір коштів на користь програми соціального розвитку для дітей, позбавлених або під загрозою втрати батьківської опіки. Також, колектив ОТП Банку часто об'єднує зусилля і у допомозі вихованцям інших організацій. З останніх таких ініціатив - візит в школу-інтернат №5 ім. Я.П. Батюка для дітей з проблемами зору. У відповідь на озвучені найбільш гострі потреби установи спільними зусиллями колективу банку були закуплені рушники, іграшки та ласощі і передані дітям разом з теплотою і турботою.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК» - один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь