ОТП Банк запустив купівлю валюти в OTP Smart

З 7 лютого усі клієнти ОТП Банку мають можливість здійснювати купівлю іноземної валюти онлайн. Тепер послугою купівлі валюти можна скористатися у Інтернет-банкінгу OTP Smart.  

«Ми продовжуємо слідувати нашій комплексній програмі діджиталізації банківського обслуговування, і прагнемо забезпечувати все більше переваг та зручностей клієнтам саме для здійснення дистанційних операцій за допомогою онлайн-сервісів – перш за все, системи Інтернет-банкінгу OTP Smart, – зазначає Юрій Пономаренко, начальник відділу з розвитку електронного бізнесу АТ «ОТП Банк». Саме тому ми одні з перших реалізували функцію купівлі валюти онлайн у рамках нашого Інтернет-банкінгу, чекаючи офіційного запуску від центробанку».

Варто зазначити, що для даної послуги діють наступні умови:

  • тариф за купівлю валюти – 0,1%;
  • курс купівлі – за курсом ОТП Банку для безготівкових операцій, що є одним з найвигідніших на ринку. Також банк надає можливість клієнтам вказати власний максимальний курс, за яким вони готові купити валюту.
  • доступні валюти – USD, EUR, CZK, HUF, JPY, RUB, SEK, CHF, GBP, PLN;
  • послуга доступна – в робочі дні з 10 до 17 години;
  • обмеження для купівлі – 150 000 грн у день (еквівалент за курсом НБУ, згідно законодавства).

Нагадаємо, що в мобільному додатку для здійснення обміну валют достатньо просто перетягнути гривневий поточний рахунок на валютний та вказати суму купівлі/продажу, після чого підтвердити операцію динамічним паролем.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь