ОТП Банк запустив продаж ексклюзивного пакету Premium Black Edition для преміального сегмента

З 15 січня 2019 року в ОТП Банку стартував продаж нового пакета для преміального сегмента – Premium Black Edition, який має унікальне наповнення для банківського ринку. Premium Black Edition – це преміум-сервіс, програми бонусів та лояльності, а також преміальний набір опції для подорожей, які допоможуть його власнику значно заощадити час.

Преміум-сервіс в рамках нового пакета передбачає для клієнта зручні опції:

  • персональний менеджер, який на зв'язку 24/7;
  • окрема Premium Line інформаційного центру ОТП Банку;
  • преміум консьєрж-сервіс;
  • спеціальний курс валют при валютних операціях;
  • доставка карти в офіс клієнта;

а також зручні послуги в аеропорті:

  • Fast Line в зонах вильоту та прильоту: швидке проходження митного та паспортного контролю, швидка реєстрація та здача багажу в терміналі D аеропорту «Бориспіль»;
  • безкоштовне відвідування Mastercard Business Lounge в аеропортах «Київ» та «Бориспіль», а також у 6 столицях Європи (Батумі, Будапешт, Бухарест, Відень, Прага, Тбілісі);
  • доступ в Lounge key по всьому світу. 

У бонусну програму Premium Black Edition включено багато приємних сюрпризів, які компенсують витрачені гроші. Наприклад, cash-back балами Rewards до 50% – за розрахунки в Lounge Key, в кінотеатрах, в ресторанах та на всіх АЗС по всьому світу і за будь-яку транзакцію. Крім того, з травня 2019 року клієнти зможуть робити перерахування за допомогою бонусних балів на благодійність «Бали на Благо» та можливість переводити бали у гроші.

Програма лояльності в рамках преміального пакета дає клієнтові ряд знижок. Наприклад, на оренду сейфа, на E-ліцензії і SWIFT-перекази для тих, хто працює або навчається за кордоном, а також можливість відкриття кредитної лінія до 500 тис. грн та кредит готівкою до 750 тис. грн. Також передбачено безкоштовне зняття готівки в банкоматах та касах ОТП Банку і банкоматній мережі Атмосфера до 50 тис. грн на місяць.  «Сьогодні клієнти все більше віддають перевагу отримувати максимальний набір послуг та опцій в рамках одного банківського продукту. При цьому він повинен бути простим та інтуїтивно зрозумілим для нього і генерувати вигоду. Саме таким є наш новий преміальний пакет Premium Black Edition з ексклюзивною карткою Premium Black, яка відкриває велику кількість можливостей для свого власника, – розповідає Леся Сирота, Директор з продажу роздрібного бізнесу та     управління мережею АТ «ОТП Банк». Ми намагалися врахувати усі побажання наших існуючих клієнтів. Всі наші програми лояльності та бонусів, а також преміум-сервіс вміщають максимально можливий набір банківських опцій. Вони корисні та вигідні. Ми впевнені, що аналогів нашого нового преміального пакета на ринку ви не знайдете». Однією з відмінних рис нового Premium Black Edition є можливість оформити карту Premium Black для всіх членів сім'ї. Вартість обслуговування нового Premium Black Edition складає 350 грн в місяць. Однак існує smart fee, коли клієнт зможе отримати обслуговування безкоштовно. Більш детально ознайомитись з новим преміальним пакетом і замовити його можна за посиланням https://www.otpbank.com.ua/landing-page/premium-banking/.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь