Система інтернет-банкінгу для фізичних осіб OTP Smart пропонує користувачам нові можливості

З метою вдосконалення системи інтернет-банкінгу ОТП Банк реалізував нові можливості веб-версії та мобільних додатків системи інтернет-банкінгу для фізичних осіб OTP Smart для операційних систем Android та iOS.

Зокрема, користувачам стає доступним такий функціонал:

  • зручне поповнення рахунків мобільних телефонів просто зі стартового екрану мобільної версії додатку. При цьому, номер телефона може бути обраний з телефонної книги. До кінця року поповнення мобільних телефонів в OTP Smart безкоштовне;
  • налаштування облікового запису, які раніше були доступними лише у веб-версії, тепер і у мобільному додатку:
  • підтвердження входу динамічними паролями;
  • підтвердження динамічними паролями переказів між власними рахунками;
  • відображення неактивних/закритих карт/кредитів/депозитів;
  • формування виписки за депозитними/ощадними рахунками як у веб-версії, так і у мобільному додатку. Крім того, у мобільному додатку передбачена можливість відправки виписки на електронну пошту або перегляду адаптованої під мобільний пристрій спрощеної виписки.

Крім цього, в оновлених веб-версії та мобільних додатках реалізовані інші незначні доопрацювання та виправлення.

Нагадаємо, з метою надання клієнтам інформації щодо функціоналу системи інтернет-банкінгу для фізичних осіб OTP Smart в інтерактивному режимі в мережі Інтернет було розроблено посібник користувача системи.

Більш детальну інформацію можна отримати у Інформаційному центрі ОТП Банку за телефоном (044) 459-05-05, (044) 290-92-05 або e-mail Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript..

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь