За участю ОТП Банку –Кіровоградщина теж у тренді впровадження агророзписок

ОТП Банк активно підтримує ініційоване урядом і Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) впровадження агророзписок на всійтериторії України

Так, в кінці лютого було надано фінансування за першоюаграрною розпискою в Кіровоградській області. Фінансовий інструмент булоукладено між АТ "ОТП Банк" та ПП "Агрофірма "СЛАВУТИЧ".

Так, генеральна угода про надання фінансування напоповнення обігових коштів між ОТП Банком та ПП "А/Ф "СЛАВУТИЧ"була урочисто укладена на презентації проекту "Аграрні розписки вУкраїні", яка проводилася IFC за підтримки Кіровоградської обласної адміністраціїв Торгово-промисловій палаті 2 лютого 2018 року. Після технічного підключеннянотаріусів Кіровоградщини до реєстру аграрних розписок, 23 лютого булапідписана перша в Кіровоградській області аграрна розписка, яка дозволилаввести в дію раніше укладену Генеральну угоду, а клієнту Банку – отриматифінансування на посівну.

Варто відзначити, що рішення про надання фінансування тапідготовка ОТП Банком відповідних договорів були здійснені у надзвичайнооперативний термін – протягом п’яти робочих днів. Така, безпрецедентна застроками, можливість отримання фінансування з'явилася завдяки новому проектуОТП Банку - "Агро-фабрика", у якій всі процеси налаштовані заунікальним для ринку прискореним і спрощеним алгоритмом.

З моменту впровадження аграрних розписок в Україні, ОТПБанк уклав 45 аграрних розписок на загальну суму 200 млн гривень. АграріїХмельницької, Миколаївської та Кіровоградської областей разом з ОТП Банкомстали першими випробувачами нового, дієвого інструмента залучення позиковихкоштів. Банк докладає ресурси і використовує всі можливості задля забезпечення сільгоспвиробниківнеобхідними банківськими продуктами і фінансуванням.

Нагадаємо, в рамках роботи Агро-фабрики в 2017 році ОТПБанк став Банком №1 за розміром портфеля фінансових аграрних розписок у сумі131 млн грн. У 2018 році Агро-фабрика планує підписати 1 мільярд гривенькредитних лімітів більш ніж з 200 фермерськими господарствами.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один знайбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банкнадає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, атакож представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку вінпредставлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної,надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейськоїякості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступаєфлагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, доскладу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте зановинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь