Банк «Південний» упевнено виконує всі нормативи НБУ

За підсумками 1 кварталу 2019 року банк «Південний» виконує всі економічні нормативи діяльності банків, встановлені Національним банком України. Фактичні значення нормативів по банківській системі опубліковано на на сайті НБУ.

Норматив адекватності регулятивного капіталу Н2 і норматив достатності основного капіталу Н3 (відношення регулятивного капіталу до активів) виконані з достатнім запасом, що дозволяє банку мати надійний фундамент для подальшого зростання. Значення Н2 на 01.04.2019 становило 11,9 % (при необхідному мінімумі 10 %).

Нормативи кредитного ризику, що характеризують ступінь концентрації активних операцій банку, також стабільно виконуються. Це свідчить про виважену політику банку щодо управління кредитним ризиком і низьку залежність від великих позичальників. На 01.04.2019 значення нормативу Н9, який показує відношення заборгованості інсайдерів до регулятивного капіталу, становило всього 9,0 % (при необхідному максимумі 25 %).

З року в рік банк «Південний» демонструє високі значення показників ліквідності Н4, Н5 і Н6, до яких із грудня 2018 року був доданий новий норматив покриття відтоків ліквідності LCR. Ці нормативи виконуються з істотним запасом, що говорить про високу платоспроможність банку. На 01.04.2019 значення LCR у всіх валютах (найбільш жорсткого з нормативів ліквідності) становило 122,0 % (при необхідному мінімумі 80 %).

Економічні нормативи діяльності – показники, встановлені Національним банком України з метою регулювання банківської діяльності на основі дистанційного нагляду для здійснення моніторингу діяльності окремих банків і банківської системи в цілому.

 

Присоединяйтесь