Преміальні послуги від банку «Південний» - новий пакет послуг «ЕЛІТ»

З березня 2019 року клієнти Premium Banking мають можливість скористатись новою послугою – преміальним пакетом «ЕЛІТ» на базі картки World Elite Mastercard.

Пакет послуг «ЕЛІТ» від банку «Південний» - це цілодобова підтримка у всьому світі, персональний сервіс у відділеннях банку, додаткові послуги в аеропорту «Бориспіль», доступ до більш ніж 600 VIP-залів аеропортів світу та спеціальна програма страхування.

Банк «Південний» подбав про найбільш вимогливих клієнтів, які цінують комфорт і особливе ставлення до себе. Це унікальна можливість отримати винятковий рівень комфорту та сервісу. Банківські картки рівня World Elite Mastercard є символом високого статусу, знаного у всьому світі, підкреслюють індивідуальність, а також чудовий смак свого держателя. Із преміальними картками від банку «Південний» ви отримуєте найкраще – найвищий рівень турботи, безпеки та конфіденційності, а також завжди нові переваги і тільки унікальні пропозиції та привілеї (бонусні програми, знижки на покупки/послуги) в будь-який час у будь-якому куточку світу.

Пакет послуг «ЕЛІТ» містить наступні сервіси і послуги:

 • Оформлення карток: основної – World Elite Mastercard та додаткової – Platinum Visa в пакеті послуг.
 • Можливість відвідування бізнес-залів в аеропортах у всьому світі:
  - Лаунжах Mastercard в аеропортах Києва, Батумі, Бішкеку, Будапешту, Бухаресту, Відня, Кишиніва, Москви, Праги, Тбілісі;
  - Lounge Key – безкоштовний необмежений доступ більш ніж до 1000 бізнес-залів аеропортів до 31.12.2019.
 • Прискорена реєстрація та здача багажу (аеропорт «Бориспіль»).
 • Fast Line (на виліт/на приліт) – окремий коридор для проходження авіаційної безпеки та паспортного контролю, а також багато інших аеропорт-сервісів, що роблять подорожування зручним і комфортним.
 • Оформлення поліса туристичного страхування від PZU для виїзду за кордон.
 • Підключення послуги консьєрж-сервісу Mastercard Concierge в режимі 24/7.

Консьєрж-сервіс у пакеті послуг «ЕЛІТ» - це ваш персональний цілодобовий асистент, який на найвищому рівні подбає про вирішення будь-яких ваших питань – від пошуку авіа- чи залізничних квитків до запису на прийом до лікаря як в Україні, так і в подорожах.

Для обслуговування клієнтів – власників пакета послуг «ЕЛІТ» банк «Південний» відкрив преміум-зони в окремих відділеннях банку. А персональний преміум-менеджер заощадить ваш безцінній час, надасть консультації щодо банківських послуг, допоможе знайти оптимальне рішення.

З пакетом послуг «ЕЛІТ» від банку «Південний» ви маєте додаткові привілеї:

 • безкоштовне зарахування коштів;
 • скасовано комісію за конвертацію;
 • безкоштовне одне зняття готівки в будь-якому банкоматі світу на місяць;
 • підвищена процентна ставка на ощадному рахунку – 14 % для рахунків у національній валюті;
 • можливість дистанційного управління коштами за допомогою інтернет-банкінгу «Південний MyBank» та SMS-інформування MobiCard.

Пакет послуг «ЕЛІТ» від банку «Південний» – це ключ до виняткового комфорту, безпеки та безмежних можливостей. 

Дізнатись, де придбати преміальний пакет послуг «ЕЛІТ»

Присоединяйтесь