Портфель депозитів фізичних осіб ПУМБ в гривні перевищив відмітку в 7 мільярдів

Темпи приросту портфелю є рекордними за всю історію ПУМБ на ринку України.

Перший Український Міжнародний Банк упевнено закріпився в ТОПі банків, яким найбільше довіряють українці. Так, у жовтні портфель депозитів (строкові та депозити до запитання) фізичних осіб у гривні досяг 7 млрд грн. Приріст гривневого депозитного портфеля фізичних осіб банку склав +37% або понад +1 850 млн.грн. з початку року. За даними НБУ станом на 1 вересня ПУМБ увійшов до ТОП-5 банків за приростом депозитного портфелю у нац. валюті: банк посідає 5 місце за обсягом приросту строкових депозитів у гривні та 4 – по приросту пасивного портфелю в гривні.

Ріст гривневого депозитного портфелю зумовлений, як зручною продуктовою лінійкою депозитних продуктів, що задовольняють потреби майже всіх клієнтів, так і привабливою дохідністю до 17,5% річних. Так, ПУМБ пропонує своїм клієнтам депозит на вимогу «Вільний» з привабливою ставкою 12% річних у гривні та доступом до коштів 24/7. Для тих, хто хоче накопичити якомога більше, є строкові вклади «Накопичувальний» (ставка до 16,5% річних у гривні, з можливістю поповнення) та «Дохідний» (ставка до 17,5% річних у гривні залежно від періоду розміщення).

«Зберігати гроші в ПУМБ – це, в першу чергу, надійно. Станом на 1 жовтня кошти наших роздрібних клієнтів на 73% покриті високоліквідними активами банку – це один з найвищих показників на ринку. По-друге, вклади в ПУМБ – це зручно. Ми розробили три види депозитних програм, умови яких відповідають основним стилям накопичення коштів: для тих, хто хоче зберегти та примножити гроші ми пропонуємо депозит «Дохідний» із найбільшою ставкою в банку. Ті, хто щомісячно відкладає, щоб зібрати потрібну суму, зможуть скористатися депозитом «Накопичувальний», а для тих, хто хоче не лише вільно поповнювати, але і знімати за потреби гроші з вкладу, підійде депозит «Вільний». Тобто кожен українець підбере зручну для себе депозитну програму. По-третє, депозити в ПУМБ – це завжди вигідний заробіток. Всі депозити в ПУМБ передбачають щомісячну виплату відсотків, щоб наші клієнти могли заробляти одразу, не очікуючи на закінчення терміну вкладу», - прокоментував Дмитро Поліщук, директор департаменту по продуктам роздрібного бізнесу ПУМБ.

Свої кошти на депозитах у банку розмістили вже понад 95 000 клієнтів. Тільки з початку цього року їх кількість зросла на понад 27 000 осіб або більше +40%. Багато з них оцінили переваги відкриття депозиту прямо в мобільному додатку ПУМБ Online. Нагадаємо, всього в кілька кліків клієнти ПУМБ можуть відкрити в мобільному додатку всі три депозити.

За офіційними даними НБУ, загальний портфель коштів роздрібних клієнтів ПУМБ, який включає поточні та строкові депозити в гривні й іноземній валюті, а також залишки на поточних рахунках, станом на 1 вересня 2019 року склав 19,2 млрд.грн.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь