Акційний депозит у ТАСКОМБАНКУ: ставка вище, відсотки частіше!

Шукаєте вигідний депозит? Отримуйте максимум за своїм вкладом у ТАСКОМБАНКУ — виплачуємо відсотки двічі на місяць за фіксованою ставкою 17,5% річних у гривні.

175

З листопада оформлюйте депозит Акційний у гривні на строк 9 або 12 місяців та отримуйте відсотки в середині та в кінці кожного місяця протягом усього періоду розміщення.

Жодних «до», пропонуємо фіксовану ставку на увесь період розміщення — 17,5 % річних у гривні.

Ми віддаємо відсотки за депозитом частіше, щоб ви дозволили собі більше. Отримуйте додаткові кошти до авансу і зарплати та витрачайте на подарунки до свят та необхідні речі. Крім того, ви можете поповнити депозит протягом перших 2-х місяців (60 днів) з дати оформлення.

Детальні умови розміщення вкладу:

  • Строк вкладу —  9 та 12 місяців;
  • Валюта вкладу — гривня;
  • Фіксована процентна ставка — 17,5 % річних;
  • Виплата відсотків — двічі на місяць;
  • Поповнення – протягом перших двох місяців;
  • Часткове зняття — відсутнє.

Акція діє з 06.11.2019 по 15.02.2020 (включно).

Щоб відкрити Акційний вклад звертайтеся до найближчого відділення ТАСКОМБАНКУ.

 

Довідково:

АТ «ТАСКОМБАНК», заснований у 1989 році, є одним із найстаріших комерційних банків України. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. У 2004 році банк приєднався до к Групи «ТАС», яка залишається однією з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни. Входить до ТОП-17 банків за розміром активів. За результатами досліджень рейтингового агентства «Кредит рейтинг» кредитний рейтинг банку визначений на рівні uaAAA (найвищий) з прогнозом «Стабільний», а рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) — на рівні «5» (найвищий). Сьогодні ТАСКОМБАНК розвивається як універсальний банк, активно інвестує в інновації, ІТ-технології, створює сучасні сервіси й фінансові продукти для роздрібного, малого та середнього, а також корпоративного бізнесу. Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011 р.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь