На Rail Cargo Business Forum Володимир Дубєй розповів про можливості фінансування залізничного транспорту

10 жовтня 2019 року Перший Заступник Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК» Володимир Дубєй виступив з доповіддю на Rail Cargo Business Forum, який зібрав ком'юніті для обговорення майбутніх залізничних перевезень в Україні.

У форумі взяли участь близько 250 представників — основні гравців ринку та влада. Лідери галузі, а також іноземні гості: представники залізниці, вагонобудівних і вагоноремонтних підприємств, виробники та постачальники комплектуючих, ІТ-компанії (розробники програмного забезпечення), експедитори та оператори рухомого складу, вантажовідправники і перевізники, трейдери, банки, інвестиційні та лізингові компанії, представники відділів розвитку персоналу та кадрової політики.

Володимир Дубєй розповів про те, як задовольнити потреби клієнтів використовуючи банківські продукти для фінансування залізничного транспорту, а також про банківські тенденції, інновації і технології, які допоможуть змінити ринок залізничних перевезень в Україні.

«Банкам цікаво працювати з учасниками ринку залізничних перевезень через перспективність ринку, прозорі умови, легкість аналізу бізнесу клієнта», — зазначив Перший Заступник Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК». Володимир Дубєй пояснив, чому учасники ринку залізничних перевезень зацікавлені у співпраці з Банком. Це, зокрема, мінімізація ризиків втрати активів, низька вартість фінансування та можливість комплексного обьслуговування, завдяки широкому вибору банківських продуктів.
Довідка:

З 2019 року АТ «ТАСКОМБАНК» входить до переліку системно важливих банків. Банк займає сімнадцяте місце в рейтингу НБУ за розміром активів. У 2018 році прибуток Банку склав понад 400 млн грн. Зараз активно нарощує темпи кредитування клієнтів корпоративного, малого та середнього бізнесу і приватних осіб. У першому кварталі 2019 приріст кредитного портфеля юридичних осіб Банку склав 41 млн грн. Статутний капітал станом на 1 липня 2019 становить 1153 млн грн, а активи — 17 671 млн грн.

 

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь