Депозити УКРГАЗБАНКУ у ТОП-10 найнадійніших на ринку

Депозитні програми УКРГАЗБАНКУ увійшли у ТОП-10 за рівнем надійності на українському банківському ринку за рейтингом РА «Стандарт-Рейтинг».

Рейтинг складений аналітиками за результатами діяльності фінансових установ за 6 місяців 2018 року. Для оцінки надійності банківських депозитів агентство аналізувало окремі групи факторів і їх вплив на надійність депозитів. До уваги бралися: капітал банку, якість кредитного портфелю, ліквідність, дисбаланс між активами та зобов’язаннями у валюті, масштаб діяльності, підтримка акціонерів, якість депозитних програм.

У рейтингу взяли участь 56 банків України.

Рейтинг надійності опублікований у фінансово-економічному тижневику «Україна Бізнес Ревю» № 37-38 (1470-1471) від 10 вересня 2018 року.

Нагадаємо, УКРГАЗБАНК став найстійкішим серед державних банків України  за рейтингом другого кварталу 2018 року фінансового видання Мінфін. Також УКРГАЗБАНК вже другий рік поспіль входить до трійки провідних банків України, а Голова Правління Кирило Шевченко став одним з кращих ТОП-менеджерів в щорічному рейтингу «50 провідних банків України» від видання Financial Club.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь