Голова Правління УКРГАЗБАНКУ у ТОП-20 найуспішніших менеджерів України

Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко увійшов до ТОП 20 найуспішніших українських менеджерів за рейтингом всеукраїнського ділового журналу «Власть денег».

Головним критерієм при відборі кандидатів було вміння знайти найефективніші рішення на виклики, що стоять перед компанією, у тому числі, на проблеми, які виникли через зовнішні обставини і не залежать від компанії. До уваги експерти брали й досвід роботи та інші професійні показники кандидатів. Також  використовували дані з відкритих джерел та думку галузевих експертів.

Кирило Шевченко є одним з провідних українських фахівців у сфері економіки і банківської діяльності, професійним економістом з великим досвідом роботи у банківській сфері, автор цікавих проектів, серед яких плани розвитку і формування банків, порятунку їх від практично неминучого банкрутства. Він став першим в Україні Головою Правління банку, який пройшов на пост за відкритим конкурсом, оголошеним Міністерством фінансів України.

У кризовий 2015 рік в УКРГАЗБАНКУ були застосовані ряд ходів, що допомогли наростити клієнтську базу та прибуток, а вже у 2016 році Банк вийшов на лідируючі позиції.

Також, експерти журналу акцентували увагу на успіхах Кирила Шевченка у реалізації  стратегії Green Banking. УКРГАЗБАНК спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією вже реалізували 129 масштабних проектів відновлюваної енергетики, а це 94 сонячні,5 вітрових, 8 біогазових електростанцій, 18 малих гідроелектростанцій та 4 ТЕС на біомасі на суму 431 млн євро. Загальна потужність проектів – 729 МВт.

Сьогодні УКРГАЗБАНК пропонує ЕКО-кредити для малого та середнього бізнесу й для кожного, хто хоче не залежати від перебоїв у мережі і не тільки економити на електроенергії, а й заробляти за «зеленим» тарифом. Також, УКРГАЗБАНК першим в Україні впровадив унікальну програму кредитування «домашніх» сонячних електростанцій «під ключ». Вже профінансовано 134 сонячні станції на суму 45,1 млн грн. Крім того, УКРГАЗБАНК утримує абсолютне лідерство у наданні енергоефективних кредитів для ОСББ та ЖБК.

З новим Головою Правління за короткий час УКРГАЗБАНК вийшов з кризи і став ЕКО-банком №1 в країні. Все це безперечно свідчить про успішний менеджмент державного Банку.

Нагадаємо, УКРГАЗБАНК став найстійкішим серед державних банків України  за рейтингом другого кварталу 2018 року фінансового видання Мінфін. Також УКРГАЗБАНК вже другий рік поспіль входить до трійки провідних банків України, а Голова Правління Кирило Шевченко став одним з кращих ТОП-менеджерів в щорічному рейтингу «50 провідних банків України» від видання Financial Club.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь