УКРГАЗБАНК долучився до державної програми з підтримки АПК та вітчизняного виробництва

УКРГАЗБАНК розпочав реалізацію нової урядової програми для сільгоспвиробників, яка передбачає придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва з компенсацією 20% її вартості з держбюджету


Віднині усі бажаючі можуть отримати 20% компенсації від вартості придбаної техніки чи обладнання, відкривши рахунок і здійснивши оплату через УКРГАЗБАНК.

Для більшої зручності аграріїв УКРГАЗБАНК також передбачив найнижчі тарифи на розрахунково-касове обслуговування клієнтів, які братимуть участь у програмі. Відкриття поточного рахунку -  безкоштовне. Керувати коштами, а також отримувати інформацію щодо нарахування компенсації можна в режимі онлайн – в особистому кабінеті інтернет-банкінгу  "iTiny".

Компенсація буде надаватися сільськогосподарським товаровиробникам на безповоротній основі на техніку та обладнання: трактори та інші самохідні енергетичні засоби, спеціальні автомобілі сільськогосподарського призначення, самохідні та причіпні комбайни тощо.

Для отримання компенсації необхідно подати до УКРГАЗБАНКУ заявки за формою, визначеною Мінагрополітики, та документи, що підтверджують придбання техніки та обладнання. На програму з Державного бюджету вже виділено 550 млн грн.

Усі відділення УКРГАЗБАНКУ по всій території України вже готові приймати документи від сільгоспвиробників для участі у програмі.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь