УКРГАЗБАНК і «Київміськбуд» домовилися про доступну іпотеку під 7% річних

УКРГАЗБАНК і «Київміськбуд» домовилися про доступну іпотеку під 7% річних

Державний УКРГАЗБАНК і одна з провідних будівельних компаній України «Київміськбуд» підписали угоду про стратегічне партнерство і відтепер пропонують українцям кредити на придбання житла в новобудовах Києва лише під 7% річних.


Мета співпраці УКРГАЗБАНКУ і «Київміськбуду» – зробити максимально доступним іпотечне житлове кредитування. Першим результатом взаємодії сторін вже стала нова соціальна програма – процентна ставка на житло знижена до 7% річних. Кредитні кошти надаватимуться на придбання нового житла у  понад 20 новобудовах Києва.

«На сьогодні доходи більшості українців не дозволяють їм придбати омріяне житло відразу. А ставки за іпотечними кредитами, якими користуються люди у більшості розвинутих країн світу, зараз також дуже високі. Крім того, існує багато викликів юридичного характеру, що стримують кредитування на ринку нерухомості. Тому ми як державний банк докладаємо максимум зусиль для забезпечення наших громадян доступним фінансуванням на придбання власного житла у перевірених забудовників. Сьогодні ми підписали угоду про співпрацю з одним із лідерів будівельної галузі України  - компанією «Київміськбуд». Тепер Укргазбанк кредитуватиме нове житло, побудоване компанією, на ексклюзивних умовах – від 7% річних в гривні строком до 20 років», - наголосив Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко.

Такі умови надаються всім клієнтам УКРГАЗБАНКУ, які оформлюють кредити на покупку житла в новобудовах «Київміськбуду» – як уже зданих в експлуатацію, так і тих, що будуються.

 «Підписуючи угоду про співпрацю зі стабільним державним банком, «Київміськбуд» дає можливість все більшій кількості українців придбати власне житло. Компанія постійно працює над створенням нових варіантів купівлі нерухомості, аби кожен бажаючий міг обрати найбільш зручний. Іпотека під 7% річних від УКРГАЗБАНКУ, гарантом якого виступає держава, розширює доступ до омріяної квартири для багатьох. У рамках такої співпраці є змога придбати більшість об’єктів «Київміськбуду» на надзвичайно вигідних умовах. Думаю, наше партнерство буде корисним не лише для інвесторів, а й для економіки країни в цілому. У всьому світі іпотека дає хороший поштовх для позитивних змін на загальноекономічному рівні. Сподіваюсь, співпраця «Київміськбуду» з УКРГАЗБАНКОМ також дасть хороший результат», - зазначив Голова правління – президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір.

Відповідно до проведеного співробітниками УКРГАЗБАНКУ аналізу, більшість клієнтів, які беруть кредити, якомога швидше намагаються погасити заборгованість – у термін від півроку до двох. Тому очікується, що знижена ставка на перші 15 місяців дозволить придбати власне житло багатьом українським родинам, у яких раніше не було такої можливості.

Детальніше з умовами нової кредитної програми можна ознайомитись на сайті Банку.

Ліцензія НБУ №123 від 06.10.2011

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь