УКРГАЗБАНК надав ЕКО-кредит під 8% річних для забезпечення теплом навчальних закладів Львівщини

УКРГАЗБАНК, продовжуючи реалізацію своєї стратегії ЕКО-банкінгу, профінансував постачальника теплової енергії ТзОВ «ТЕТА ТЕПЛО» за акційними умовами кредитування енергоефективного обладнання в рамках співпраці УКРГАЗБАНКУ із ТОВ «ГРЕСА-ГРУПП». Кредит на придбання твердопаливних котелень з метою забезпечення тепловою енергією навчальних закладів Львівської області було надано зі сплатою лише 8% річних.

Загальна сума кредитної лінії склала 4 млн грн.

Завдяки встановленню нових твердопаливних котелень, компанія-постачальник тепла зможе відмовитися від старих зношених газових котлів, що сприятиме енергетичній незалежності держави, зменшенню викидів газів у довкілля, а отже - скороченню негативного впливу на клімат. Також відмова від газу допоможе зменшити витрати бюджетних коштів, що спрямовуються на опалення навчальних закладів.

ТзОВ «ТЕТА ТЕПЛО» забезпечує теплом навчальні заклади Львівщини з 2015 року. У 2016 році компанія вже запустила твердопаливні котельні для забезпечення теплом загальноосвітніх шкіл  Львівської області. В цілому протягом 2017 року компанія планує запустити щонайменше 10 нових твердопаливних котелень.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь