УКРГАЗБАНК нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з екології

Заступник директора Київської обласної дирекції УКРГАЗБАНКУ Катерина Печовал привітала переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з екологічної та хімічної безпеки України.
Вручення призів переможцям відбулося в Національному авіаційному університеті за участі першого проректора Андрія Майснера та наукових керівників навчального закладу.

«Хочу щиро привітати переможців конкурсу, які вже на початку своєї кар’єри так глибоко усвідомлюють необхідність екологічної та хімічної безпеки нашої країни і присвячують свою наукову діяльність надзвичайно важливому завданню – розробці способів утилізації синтетичних матеріалів, раціональному використанню води і мінімізації забруднення водойомів. Впевнена, що екологічне майбутнє країни – наша спільна мета, і дякую кожному з учасників конкурсу за неоціненний науковий внесок у розбудову екологічного життя усіх українців!»,  - підкреслила Катерина Печовал.

УКРГАЗБАНК як фаховий ЕКО-банк всебічно підтримує проекти, що спрямовані на охорону довкілля. Наразі, спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України  активно впроваджуються новітні методики зменшення забруднення природи промисловими підприємствами. І розробки молодих українських науковців можуть істотно допомогти у вирішенні таких завдань.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь