УКРГАЗБАНК переміг у судових спорах про стягнення заборгованості з недобросовісного боржника

УКРГАЗБАНК переміг у судових спорах про стягнення заборгованості з недобросовісного боржника ВАТ «Експериментальний завод залізобетонних шпал» та звернення стягнення на предмет іпотеки.

У зв’язку із чим Банк набув у власність виробничий комплекс загальною площею 10 249 кв.м., що знаходиться в місті Києві за адресою: пр-т Відрадний 52, вартістю 28,8 млн грн, шляхом звернення стягнення на предмет іпотеки.

Підставою набуття права власності на предмет іпотеки було рішення господарського суду м. Києва від 14 липня 2015 року про звернення стягнення на предмет іпотеки, що належить ТОВ «Будівельна компанія «Наше місто» в рахунок погашення заборгованості ВАТ «Експериментальний завод залізобетонних шпал».

Судове провадження було відкрито у 2011 році за позовом Банку про стягнення заборгованості та звернення стягнення на заставне майно . Боржник ВАТ «Експериментальний завод залізобетонних шпал» не погасив заборгованість перед УКРГАЗБАНКОМ в установлений строк і Банк розпочав процес примусового стягнення заборгованості в судовому порядку.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь