УКРГАЗБАНК презентував «Картку вболівальника» на відкритому тренуванні збірної України

УКРГАЗБАНК презентував «Картку вболівальника» на відкритому тренуванні збірної України

УКРГАЗБАНК як Преміум-спонсор національної збірної команди України з футболу презентував нову «Картку вболівальника». Відтепер прихильники футболу зможуть стати власниками картки, яка надаватиме знижки на придбання квитків на матчі та без жодних затримок потрапляти на стадіон, аби побачити гру улюбленої команди.

Презентація унікального банківського продукту для футбольних вболівальників відбулася під час прес-конференції, присвяченої першому дню тренувального збору головної команди країни перед відповідальними матчами зі збірними Мальти та Фінляндії. Реалізація такого масштабного проекту на базі державного УКРГАЗБАНКУ відображає тенденції передових європейських практик.

«На початку співпраці УКРГАЗБАНКУ з Федерацією футболу України в якості Преміум-спонсора ми анонсували появу унікальної картки виключно для українських футбольних вболівальників. І сьогодні ми виконали свою обіцянку. Ми презентуємо не лише сучасний  банківський інструмент, який сам по собі значно підвищить кількість сервісів, що стануть доступними вболівальникам під час перебування на стадіонах та поза ними.

Важливим цей проект буде як засіб ідентифікації вболівальників, що вже є поширеною практикою у ряді країн Європи. Власники карток отримують не тільки чудовий банківський сервіс, а й можливість брати активну участь у житті нашої збірної», - зазначив голова правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко під час прес-конференції із Віце-президентом ФФУ Олегом Шкребою і головним тренером національної збірної команди України з футболу Андрієм Шевченком.

«Для Федерації футболу України Картка вболівальника – більше ніж банківський продукт. Це – своєрідне «посвідчення» справжнього шанувальника футболу. І нам надзвичайно приємно, що партнером в реалізації цього важливого проекту став саме Укргазбанк. Державний банк з надійною репутацією. Свого часу ми мали досвід співпраці з банками по реалізації подібного проекту.

Проте, цього разу ми пішли на безпрецедентний крок – ставши власником Картки вболівальника УКРГАЗБАНКУ, квитки на домашні матчі національної збірної команди України з футболу можна купувати зі знижкою. До цього, система знижок на придбання квитків не застосовувалася ні у масовому продажі, ні у партнерських програмах ні в реалізації квитків за колективними замовленнями. Тож, вважаємо, подібна перевага – вагомих крок на зустріч вболівальникам», - говорить Олег Шкреба, Віце-президент Федерації футболу України.

Окрім знижки на квитки на матчі збірної, важливою перевагою нової картки для вболівальників стане першочергове право придбання квитків.

До послуг українських вболівальників також будуть доступні VIP-прохід через турнікети на НСК Олімпійський в день матчу національної збірної, першочергове право на придбання місця для паркування автомобіля, знижки на товари та послуги в колі «футбол-фемелі», а також знижки на кейтерінг на території НСК «Олімпійський» під час матчів збірної.

Ще одним приємним сюрпризом для власників таких карток буде участь в акціях, призами в яких стануть відвідування тренувальної бази, участь в автограф-сесіях футболістів, поїздка у складі делегації на виїзний матч національної збірної з футболу, а для дітей – можливість супроводжувати футболістів збірної на поле перед матчем. Також до послуг клієнтів – власників «Карток вболівальника» страхування життя.

Після презентації нової картки серед присутніх вболівальників УКРГАЗБАНКОМ були розіграні футбольні м’ячі та футболки збірної з автографами.

Ліцензія НБУ №123 від 06.10.2011

f ng 0078

f3

f5

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь