УКРГАЗБАНК презентував першу в Україні екологічно чисту платіжну картку

УКРГАЗБАНК спільно із компанією Mastercard випустили першу платіжну екокартку – унікальний для Східної Європи продукт, повністю вироблений з біосировини. «Зелені» картки УКРГАЗБАНКУ належать до лінійки преміальних продуктів PlatinumMastercard і вже доступні клієнтам Банку.


Проект реалізований у рамках стратегії «зеленого» фінансування УКРГАЗБАНКУ. Для виготовлення нових карток були використані початки кукурудзи та цукрової тростини. У користуванні картка не відрізняється від традиційних аналогів, а після закінчення терміну дії розкладається упродовж двох років, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Виробником нових платіжних карток є німецька компанія Giesecke&Devrient, яка випускає продукцію у сфері безпечних та інноваційних платежів.

«УКРГАЗБАНК – перший український банк, який переформатував свою діяльність для підтримки «зелених» проектів і впровадив новий, але надзвичайно перспективний для українського ринку напрям – ЕКО-банкінг. Упевнений, що це дозволить нам відкрити абсолютно нову сторінку в розвитку банкінгу в Україні. І на шляху реалізації ЕКО-банкінгу ми не розмінюємося на дрібниці, але продумуємо кожну деталь. Для нас «ЕКО» – це екологічність у всьому: від систем газоочищення для доменних печей до впровадження «зелених» банківських карток. Уже незабаром клієнти УКРГАЗБАНКУ зможуть забути про звичний «пластик». Спільно з Mastercard ми реалізували унікальний для Східної Європи картковий ЕКО-продукт, що буде виготовлятися виключно з біосировини –кукурудзи та цукрової тростини! Тобто жодної шкоди для довкілля після утилізації», – прокоментував Кирило Шевченко, Голова Правління АБ «УКРГАЗБАНК».

Екокартка PlatinumMastercard поповнила лінійку преміальних карток Mastercard для клієнтів УКРГАЗБАНКУ. Вона відкриває доступ до глобальної служби підтримки та унікальних привілеїв в Україні й за кордоном. Картодержателі можуть безкоштовно відвідувати бізнес-зали MastercardLounge для внутрішніх і зовнішніх рейсів у терміналі «D» аеропорту «Бориспіль». Крім того, вони стають учасниками програми винагород Mastercard Rewards та мають змогу отримати додаткову платіжну екокартку Platinum або GoldMastercard у рамках пакету ЕКО-ДРАЙВ (випуск входить до вартості обслуговування).

Оформити екокартку можна у будь-якому відділенні УКРГАЗБАНКУ на умовах окремого тарифного плану «ЕКО ДРАЙВ-Пакет». Клієнт Банку також автоматично долучається до озеленення столиці – разом із карткою він отримує сертифікат на висадку паркових дерев.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь