УКРГАЗБАНК розпочав кредитування на придбання електромобілів під 0,001% річних

УКРГАЗБАНК, як провідний ЕКО-банк країни, запровадив унікальну програму кредитування на придбання електромобілів зі ставкою 0,001%. Умови розроблені для фізичних осіб у рамках співпраці з компанією «Оксіжен груп».


Кредитною програмою Банку передбачена мінімальна процентна ставка у розмірі 0,001% річних строком до 4 років при власному внеску від 40% від вартості авто.

Наприклад, за підрахунками партнера, якщо власний внесок на електромобіль складатиме половину його вартості, то щомісячні платежі для погашення кредиту дорівнюватимуть витратам на пальне для звичайного автомобіля. Зокрема, найпопулярніший в Україні електрокар Nissan LEAF коштує від 400 тисяч гривень. Сплативши перший внесок у розмірі 240 тисяч гривень, покупець сплачуватиме лише 111 грн щодня протягом чотирьох років. У середньому, таку суму пересічний киянин витрачає на щоденну заправку авто з двигуном внутрішнього згоряння.

Крім того, під час першого року використання електрокара компанія «Оксіжен груп» надає безкоштовний доступ до своєї мережі зарядних станцій. До послуг власників електричного транспорту УКРГАЗБАНК пропонує також і власну мережу зарядних станцій, що розміщені на базі відділень у Києві, Житомирі, Херсоні, Рівному, Черкасах та Миколаєві.

Детальніше з умовами нової кредитної програми можна ознайомитись тут

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь