УКРГАЗБАНК став лідером серед державних банків на первинному ринку ОВДП

УКРГАЗБАНК став лідером серед державних банків на ринку облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) за I півріччя 2017 року у рейтингу первинних дилерів Міністерства фінансів України


УКРГАЗБАНК залишається одним із провідних учасників ринку державних облігацій, оскільки є первинним дилером на ринку ОВДП, беручи активну участь у первинних аукціонах із розміщення цінних паперів.

На сьогодні ОВДП – це найбільш ліквідний інструмент для операцій Банку на фондовому ринку. Репутація Банку та професіоналізм його дилерів сприяє тому, що при виборі контрагента за угодою перевага все частіше віддається УКРГАЗБАНКУ. Важливою запорукою лідерства також є й гнучкість Банку у підходах до роботи на фондовому ринку, виваженість в оцінюванні ризиків і миттєве реагування на появу нових трендів на ринку ОВДП.

Таким чином, клієнти Банку отримують безпосередній доступ до первинного ринку та мають змогу подавати заявки на купівлю ОВДП  на аукціони з розміщення облігацій державних позик Міністерства фінансів України.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь