УКРГАЗБАНК визнано кращим банком для малого та середнього бізнесу

УКРГАЗБАНК посів першу позицію у рейтингу кращих банків України за обслуговуванням малого та середнього бізнесу, що складений виданням «Личный счет».


Рейтинг розраховувався на підставі аналізу умов обслуговування клієнтів МСБ у 25 банках України. Для рейтингу були відібрані п’ять категорій продуктів, якими найчастіше користується малий та середній бізнес: щомісячна плата за розрахунково-касове обслуговування (РКО), відсоток за зняття готівки з поточного рахунку, плата за проведення одного платежу в інші банки за допомогою системи клієнт-банк та річна вартість обслуговування за РКО. Таким чином, лідерами рейтингу стали банки, які надають максимальний спектр послуг за найбільш привабливою ціною.

«Ми розуміємо важливість підтримки вітчизняного малого та середнього бізнесу для ефективного розвитку економіки нашої держави. Саме тому пропонуємо таким клієнтам максимально лояльні умови обслуговування та мінімальну вартість надання послуг для того, щоб бізнес мав можливість спрямувати свої зусилля на власний розвиток та зростання масштабів діяльності. Клієнти цінують наш підхід і залюбки з нами співпрацюють, про що свідчить постійне збільшення цього сегменту в портфелі УКРГАЗБАНКУ», - підкреслив директор департаменту малого та середнього бізнесу УКРГАЗБАНКУ Михайло Медко.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь