Лавренчук Володимир

Лавренчук Володимир

Голова наглядової ради Ощадбанку (рос.)

Народився 17 вересня 1957 року в Києві.

Освіта

У 1982 році Володимир Лавренчук закінчив фінансово-економічний факультет Київського інституту народного господарства (зараз це Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана) за спеціальністю «економіст».

Кар'єра

У банківській сфері працював з 1982 року по 2019 рік. Кар'єру на банківському ринку почав будувати з Української республіканської конторі Держбанку СРСР, де в 1982 році почав працювати на посаді економіста.

З 1988-го працював в Ощадному банку України на посадах від головного економіста до заступника голови правління. У 1997-2002 роках він обіймав посаду голови правління Укрінбанку. У жовтні 2002 року став членом правління Райффайзенбанку Україна.

У 2005 році австрійський Raiffeisen придбав банк «Аваль» (перейменовано у Райффайзен Банк Аваль) і запросив на посаду голови правління банку Володимира Лавренчука.

19 серпня 2019 року наглядова рада Райффайзен Банку Аваль ухвалила рішення про припинення повноважень голови правління банку Володимира Лавренчука і призначила на цю посаду Олександра Писарука з моменту його узгодження в НБУ.

Повноваження Володимира Лавренчука як голови Райффайзен Банку Аваль були припинені з 2 жовтня.

У серпні 2020 року Володимир Лавренчук приєднався до азербайджанської NEQSOL Holding як незалежний член спостережної ради компанії «Водафон Україна».

З 1 березня 2021 року Володимир Лавренчук очолив офіс NEQSOL Holding в Україні (ТОВ «НЕКСОЛ Холдінг Україна») з фокусом на інвестиційну діяльність та управління портфелем активів.

Володимир Лавренчук є одним із співзасновників і перший президент Форуму провідних міжнародних фінансових установ (FLIFI), створеному у 2015 році із залученням МВФ для допомоги виходу банківського сектору з фінансової кризи. Був членом правління Європейської Бізнес Асоціації, членом Довірчої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Головою оновленої наглядової ради Ощадбанку став Володимир Лавренчук, повідомили в банку 14 листопада 2023 року.

Цікаві факти

Володимир Лавренчук захоплюється рок-музикою і гірськолижним спортом.

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу