Мудрий Володимир

Мудрий Володимир

Голова правління ОТП Банку

Народився 9 лютого 1979 року у смт Стара Вижівка, Старовижівського району Волинської області.

Освіта

Отримав диплом магістра з економіки за спеціальністю «фінанси та кредит» у Волинському державному університеті ім. Лесі Українки.

Другу вищу освіту здобув у Krannert Business School (США) та Tias Nimbas Business School (Нідерланди), де в 2010 році захистив ступінь EMBA за спеціальністю «міжнародний менеджмент».

Кар’єра

Професійну діяльність Мудрий розпочав у 2001 році на посаді спеціаліста головного Волинського регіонального управління ПриватБанку, в 2002 році став начальником відділу кредитування фізичних осіб та контролю над депозитами, в 2003-му – заступником начальника бек-офiсу головного Волинського регіонального управління ПриватБанку.

Ці дані навів Мудрий в своїй біографічній довідці за 2015 рік. Проте вже в 2016-му він відкоригував посади, які обіймав у ПриватБанку.

«Свою професiйну дiяльнiсть розпочав у 2001 роцi на посадi бухгалтера вiддiлу контролю кредитних i депозитних операцiй Волинського ГРУ ПриватБанку, в 2002 році – начальник вiддiлу контролю кредитiв та депозитiв iндивiдуальних клiєнтiв, роком пiзнiше – начальник управлiння Back-office Волинського ГРУ ПриватБанку», – зазначив він.

В ОТП Банк прийшов у 2005 році на посаду керівника операційного відділу Волинської філії ОТП Банку, а через рік обійняв посаду начальника операційного відділу ОТП Банку.

З 2008 до 2010 року – начальник управління операційного супроводження активно-пасивних операцій клієнтів ОТП Банку.

З 2010 року працював генеральним директором АТ «ОТП Кредит», яке займалося споживчим кредитуванням.

10 липня 2012-го Мудрий стає членом правління ОТП Банку, відповідальним за бізнес-лінію роздрібного бізнесу.

Призначений виконуючим обов’язки голови правління ОТП Банку з 31 жовтня 2020 року до моменту погодження Національним банком України його кандидатури на посаду голови правління ОТП Банку.

НБУ 12 листопада погодив його на цій посаді, тому з 16 листопада 2020-го Володимир Мудрий став головою правління ОТП Банку.

18 жовтня 2021 року обраний заступником голови Ради Незалежної асоціації банків України.

В червні 2023 року став головою Ради НАБУ.

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу