Наумов Сергій

Наумов Сергій

Голова правління Ощадбанку

Народився 25 вересня 1969 року в Баку.

Освіта

У 1993 році закінчив Національний авіаційний університет за спеціальністю «інженер-механік», а в 1995-му – економічний факультет Міжрегіонального інституту ринкових відносин.

У 2005 році отримав ступінь MBA в Kassel International Management School (Німеччина).

Кар'єра

Його трудовий шлях розпочався за межами банківської сфери.

Сергій Наумов працював у КВО ім. Артема «Київський машинобудівний завод», тренером по карате спортивного клубу «Сокіл», інспектором з режиму Бюро інформації та безпеки «ІББ», маркетологом ТОВ «Аргонавт», фінансовим директором малого підприємства «Фірма «Восток-4».

Банківську кар'єру розпочав в Першому українському міжнародному банку, де працював спеціалістом відділу кредитних операції комерційного управління; спеціалістом, а потім старшим спеціалістом відділу кредитного аналізу кредитного управління.

З 1997 по 2000 роки працював у PricewaterhouseCoopers – професійним консультантом представництва фірми «Прайс Уотерхаус» в Україні, аудитором третьої категорії ТОВ «ПрайсуотерхаусКуперс».

З 2000 року до лютого 2006-го обіймав різні посади в Райффайзенбанку Україна, піднявшись до позиції очільника управління корпоративних клієнтів. Він працював у банку експертом з кредитного аналізу відділу кредитного аналізу управління корпоративних клієнтів та торговельного фінансування; потім –  начальником відділу кредитного аналізу; заступником начальника управління з контролю за ризиками/начальник відділу кредитного аналізу; начальником управління корпоративних клієнтів.

З 22 лютого 2006 року до грудня 2008-го був заступником голови правління–начальником департаменту корпоративного бізнесу Укрсиббанку, а з 19 грудня 2008 року почав виконувати обов'язки голови правління банку.

Головою правління Укрсиббанку його призначили 12 лютого 2009 року, але НБУ погодив його на цій посаді лише 8 липня. На ній він пропрацював до 6 вересня 2010 року.

Але ще 8 липня 2010 року наглядова рада Правекс-банку призначила Сергія Наумова головою правління саме з 6 вересня – НБУ його погодив 8 жовтня. Покинув банк 30 вересня 2012-го.

Після цього став радником голови правління Дочірнього банку Сбербанку Росії, а з 19 червня 2013 року його призначили заступником голови правління (НБУ погодив його 17 липня) – на цій посаді пропрацював до 7 серпня 2014-го.

23 вересня 2014 року Сергій Наумов очолив правління Піреус Банку МКБ (НБУ погодив 23 грудня).

Сергій Наумов 17 червня 2020 року переміг у голосуванні на голову Ощадбанку з перевагою в два голоси. Але призначення Наумова головою Ощадбанку намагалися заблокувати в суді. Суд розблокував процес лише у вересні.

Наглядова рада Піреус Банку 23 вересня 2020 року припинила повноваження голови правління Сергія Наумова.

Відповідне рішення прийняте в зв’язку погодженням НБУ кандидатури Сергія Наумова на посаду голови правління Ощадбанку.

Наглядова рада державного Ощадбанку схвалила рішення про призначення головою правління Сергія Наумова з 3 листопада 2020 року на строк п'ять років.

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу