АРМА цьогоріч розшукало активів майже на 12 млрд грн

АРМА цьогоріч розшукало активів майже на 12 млрд грн

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів з початку року розшукало активів на близько 11,8 млрд грн.

У січні-жовтні в результаті опрацювання 2605 звернень АРМА розшукало частки у статутних капіталах, цінні папери, грошові кошти та фінансові зобов’язання загальною вартістю близько 11,8 млрд грн.

За 10 місяців року АРМА зокрема розшукало понад 5755 земельних ділянок, 4746 об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, 831 одиниць автомобільного транспорту, 775 одиниць сільгосптехніки з комплектуючими, 561 одиниць с/г продукції; 530 одиниць іншого майна (товарів), 276 майнових прав інтелектуальної власності, 44 одиниці морського/річкового транспорту, 21 одиницю нематеріальних активів та 3 одиниці авіаційного/повітряного транспорту.

Загалом з початку року АРМА розшукало понад 13,5 тисяч одиниць майна.

Інформацію про розшукані активи Агентство надало правоохоронним органам, які в ході розслідування кримінальних проваджень можуть накласти арешт на ці активи та передати їх в управління АРМА для збереження економічної вартості.

За 10 місяців року від управління арештованими активами держбюджет отримав близько 33 млн грн, що перевищує сукупні доходи держбюджету від комерційної діяльності управителів за 2019-2020 роки.

Лише за жовтень держбюджет отримав від управління арештованими активами понад 4,3 млн грн, що стало рекордною сумою у місячному розрізі за весь період роботи АРМА.

Порівняно з показником 10,2 млн грн у січні-жовтні 2020 року сума надходжень у цьому році зросла більше ніж у 3 рази.

Загалом з 2017 року АРМА розшукало вказаних активів загальною вартістю близько 100 млрд грн.

За п’ять років АРМА продало арештованого майна на 200 млн грн.

Кабмін хоче розширити доступ АРМА до джерел інформації.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу