Австрія виділила Україні вже 250 млн євро

Австрія виділила Україні вже 250 млн євро

Австрія виділила 10 млн євро гуманітарної допомоги українцям. Так, із виділенням нового пакету державна допомога Австрії українському народу зросла до понад 250 млн євро.

Про це йдеться в повідомленні міністерства закордонних справ Австрії.

"На третьому році війни народ України все ще потребує нашої підтримки, і ми допомагаємо йому ще 10 млн євро гуманітарної допомоги", – заявив міністр закордонних справ Австрії Александер Шалленберг.

Допомога буде виділена з фонду надзвичайних ситуацій за кордоном (AKF) Міністерства закордонних справ Австрії.

В австрійському МЗС зазначили, що близько 6 млн євро підуть австрійській ініціативі "Сусід у біді", яка надає екстрену допомогу людям, які її потребують, зокрема постачання питної води, продуктів харчування та тимчасового притулку.

По 2 млн євро отримають Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ) та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

Раніше повідомлялося, що Міністерство фінансів Австрії відкрило спеціальний кредитний фонд в Австрійському контрольному банку (OeKB) на загальну суму 500 млн євро для того, щоб підтримати експортні операції з Україною протягом наступних п’яти років.

Нагадаємо, Міністерство фінансів та казначейство Австрії створили фонд, який протягом наступних 5 років планує виділити до 500 мільйонів євро для підтримки австрійського експорту в Україну.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу