Британія розширила санкції проти росії

Британія розширила санкції проти росії

Велика Британія у четвер оголосила про 50 нових позицій у списку санкційних обмежень проти росії, зокрема кораблів російського «тіньового флоту».

Про це йдеться на сайті британського уряду.

Зазначається, що нові обмеження Британії стосуватимуться кораблів «тіньового флоту» рф, установ, які лежать в основі російської фінансової системи, та постачальників, які підтримують військове виробництво росії.

Введення нових санкцій проти Росії було оголошено британським прем’єр-міністром Ріші Сунаком під час саміту лідерів Групи семи (G7) в Італії.

«Сьогодні ми знову посилюємо економічний тиск за допомогою санкцій, аби зменшити здатність росії фінансувати свою військову машину. путін повинен програти, і позбавити його можливості фінансувати тривалий конфлікт є абсолютно життєво важливим», – заявив Сунак.

Нові обмеження також спрямовані проти постачальників боєприпасів, верстатів, мікроелектроніки та матеріально-технічного забезпечення для російських військових, включаючи компанії, які базуються у Китаї, Ізраїлі, Киргизстані та Туреччині, а також судна, що перевозять товари із Північної Кореї до рф.

Зокрема під нові санкції Сполученого Королівства підпадають найбільша за обсягом торгів «московська біржа», Національний кліринговий центр та Національний розрахунковий депозитарій.

Обмеження торкнулися також голови правління «московської біржі» Юрія Денисова, бізнесмена Івана Тавріна, власника «Інсайту» Авета Міракяна, співвласника «Групи Астра» Дениса Фролова та власника групи S8 Армена Саркісяна.

Нагадаємо, США оголосили про розширення санкційного переліку проти рф.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу