![Deloitte змінила керуючого партнера української компанії](/media/k2/items/cache/73b09056b3bddcc6ce9eb9c91b06b64a_M.jpg)
Deloitte змінила керуючого партнера української компанії
Аудиторська компанія «Делойт в Україні» призначила Сергія Кулика на посаду керуючого партнера компанії.
Андрій Булах залишив цю посаду, повідомили FinClub у пресслужбі аудиткомпанії.
Наразі Кулик очолює департамент аудиторських послуг та входить до складу управлінського комітету «Делойт» в Україні.
Сергій Кулик є членом Методологічної ради з бухгалтерського обліку при Міністерстві фінансів України та повноправним членом Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (FCCA).
Має майже 20-річний досвід з аудиту міжнародних, великих державних і приватних компаній нафтогазового сектору, інфраструктури, сільського господарства, телекомунікацій, FMCG.
Під його керівництвом аудиторська практика «Делойт» була двічі визнана кращою в Україні (2017, 2018 рр.) за версією Corporate INTL Global Awards.
«Для мене велика честь бути призначеним на посаду керуючого партнера та очолити українське представництво «Делойт». Я продовжу працювати над розвитком практики для надання нашим клієнтам послуг найвищої якості. Команда «Делойт» в Україні дякує Андрію Булаху за його енергійність, відданість справі та всі здобутки, яких вдалось досягти компанії під його керівництвом. Ми бажаємо Андрію успіхів у його новій ролі», – коментує Сергій Кулик своє призначення.
Він також зазначив, що продовжить підтримувати інноваційний курс і зростання бізнесу компанії, а також тримати вектор на вплив, що має значення – making impact that matters.
Андрій Булах залишить компанію наприкінці грудня 2019 року, після 5 років на посаді керуючого партнера та 17 років роботи у компанії, щоб реалізувати свій досвід в українському бізнесі. Він управляв процесом трансформації бізнесу, зокрема значно розвинув практику консалтингу, поглибивши експертизу, вніс зміни до структури управління, корпоративної культури та став ініціатором запуску інноваційного колабораційного простору.
З нового року Булах отримає посаду віцепрезидента з організаційної ефективності й управління персоналом агрохолдингу "Миронівський хлібопродукт" (МХП).
Нагадаємо, що з листопада Національний банк після п'яти років роботи з Deloitte змінив аудитора.
Підписуйтесь на новини FinClub у Telegram, Viber, Twitter та Facebook.
Схожі матеріали (за тегом)
![Історія українських грошей: ОТП БАНК став партнером серії лекцій проєкту УКультура](/media/k2/items/cache/0c24b894403297ca185a7edbc62582c4_S.jpg)
![Кредобанк став партнером клініки Superhumans Center](/media/k2/items/cache/a28f0a8f8fe89de3af77fdca7452d80d_S.jpg)
![Відповідальність аудиторів перед третіми особами застрахують](/media/k2/items/cache/258107385663e7cba4ef49984d9f9633_S.jpg)
![Акордбанк став партнером кампанії з платіжної безпеки #ШахрайГудбай, яку проводить Нацбанк та Кіберполіція](/media/k2/items/cache/3aa0407b8f39cc494cb6081e82c41512_S.jpg)
![Аудитори звітуватимуть НБУ про порушення фінансових гравців](/media/k2/items/cache/ec990fa600000e7f90725b30dc15593a_S.jpg)
ТОП-новости