Нова митна служба запрацює з 8 грудня

Нова митна служба запрацює з 8 грудня

Кабінет міністрів ухвалив розпорядження про запуск Нової митниці, яке дає можливість новоствореній Митній службі та її територіальним органам розпочати повноцінну роботу.

«З 8 грудня Державній митній службі передаються повноваження Державної фіскальної служби з реалізації державної митної політики, державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування законодавства з питань державної митної справи», - повідомляє відомство.

«Нарешті ми офіційно запускаємо роботу Нової митниці, це дозволить ефективніше трансформувати митну сферу, реалізувати заплановані інфраструктурні проекти, суттєво змінити кадровий склад. Продовжуємо працювати над тим, щоб перезавантажити роботу служби, зламати негативний стереотип про митницю, який формувався протягом довгих років, та перекрити потоки контрабанди в країну», – зазначив очільник ДМС Максим Нефьодов.

Нагадаємо, що раніше Нефьодов оголосив про створення всіх 16 регіональних митниць нової Держмитслужби і назвав дату їх запуску.

У середині листопада уряд призначив директора департаменту Державної податкової служби Дмитра Венцковського заступником голови ДФС для завершення реорганізації служби.

Підписуйтесь на новини FinClub у TelegramViberTwitterFacebook.

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу