Енергетичний «Рамштайн» оголосив €375 млн підтримки Україні

Енергетичний «Рамштайн» оголосив €375 млн підтримки Україні

Щонайменше €375 млн на відновлення енергетичної інфраструктури та нові внески до Фонду підтримки енергетики — підсумки енергетичного «Рамштайну» у Ґданську.

Як повідомляє перший віцепрем'єр-міністр — міністр енергетики Денис Шмигаль, за результатами зустрічі партнери оголосили про додаткову допомогу українському енергетичному сектору:

  • Сполучені Штати Америки — $175 млн;
  • Швеція — €137 млн;
  • Норвегія — €77 млн;
  • Естонія — €2,125 млн;
  • Ісландія — €550 тис;
  • Литва — €4 млн.

«Ця підтримка допомагає відновлювати енергетичну інфраструктуру, захищати критичні об’єкти та забезпечувати мільйони українців світлом», — зазначив Денис Шмигаль.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь